Γενικά Τι είδος είναι το καναρίνι μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης thiseas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

thiseas

PB New Member
Εγγραφή
12 Φεβ 2014
Μηνύματα
48
Πόλη
Βέροια
αγορασα σημερα ενα καναρινι αλλα δεν θυμαμαι την ρατσα του το μονο που θυμαμαι ειναι οτι τον λενε μεξικανο κ εχει μακρινη σχεση με το αηδονι ξερει κανεις κατι για αυτο το ειδος..;

αυτο εδω ειναι!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
carpodacus mexicanus μοιαζει να είναι... Πολύ όμορφο πουλί να το χαίρεσαι!(δεν είναι καναρίνι)
μαλιστα το εχω με θηληκο του ιδιου ειδος αλλα ακομα δεν λαλαει ο αρσενικος.. Ξερεις αν κελαηδαει.;
 
Δε ξέρω τι είναι αλλά είναι πάρα πολύ όμορφο! Να το χαίρεσαι!

Υ. Γ.: την κούνια βγάλτη! Δεν του προσφέρει τίποτα και το μόνο που κάνει είναι να του κόβει χώρο! 😉
 
Δε ξέρω τι είναι αλλά είναι πάρα πολύ όμορφο! Να το χαίρεσαι!

Υ. Γ.: την κούνια βγάλτη! Δεν του προσφέρει τίποτα και το μόνο που κάνει είναι να του κόβει χώρο! 😉
την εχω βγαλει δεν υπαρχει :)
 
Αγόρασες σήμερα και αρσενικό και θηλυκό; Φυσικό είναι σε μισή μέρα να μην ακούσεις να κελαηδάει. Εκτός κι αν δεν κατάλαβα κάτι καλά.
 
μαλιστα το εχω με θηληκο του ιδιου ειδος αλλα ακομα δεν λαλαει ο αρσενικος.. Ξερεις αν κελαηδαει.;
Δεν πρπει να εχουν καλο κελαηδημα αλλα είναι καλοί μίμοι... Διάβασε το Link
 
Αγόρασες σήμερα και αρσενικό και θηλυκό; Φυσικό είναι σε μισή μέρα να μην ακούσεις να κελαηδάει. Εκτός κι αν δεν κατάλαβα κάτι καλά.
οχι τα πειρα μαζι κ τα δυο και τα εχω σε κλουβα μπαλκονιου μεγαλη...

Δεν πρπει να εχουν καλο κελαηδημα αλλα είναι καλοί μίμοι... Διάβασε το Link
ναι το διαβασα!
 
Πολύ όμορφο! Θα μπορούσες να μου πεις πόσο πείρες και τα δύο μαζί;
120 το αρσενικο 80 το θηλικο

1920021_438328689634006_1189596617_n.jpg
 

Συνημμένα

  • 1779806_438328752967333_1661854647_n.webp
    1779806_438328752967333_1661854647_n.webp
    54,8 KB · Προβολές: 64
Μην του το χαλάσουμε Βασίλη.. Τώρα τα πήρε.

Παντελή, εύχομαι να είναι γερό το ζευγαράκι σου και να σου χαρίσει όμορφους και υγιείς απογόνους!
 
Back
Top