Γενικά Τι να προσεξω πριν αγοράσω κοκινα καναρινια;

Εγγραφή
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
611
Πόλη
Ηράκλειο
θελω να αγορασω κοκινα καναρινια πεστε μου τι πρεπει να προσεχω και οσες γενικες πληροφοριες μπορειτε να μου δωσετε για τα καναρινια χρωματος
 
Τα κόκκινα καναρίνια είναι από μόνα τους μια κατηγορία...
Ανήκουν μαζί με τα κίτρινα και τα λευκά στα λιποχρωμικά καναρίνια. Δηλαδή στα πουλιά που το υποπτέρωμά τους είναι λευκό...
Εδώ θα σου δοθεί η ευκαιρία για αγορά... αν όμως έχεις περισσότερες απαιτήσεις γνώσεων για τα πουλιά αυτά να ανοίξεις νέο θέμα που να το ζητάς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
δεν ξερω πολλα πραγματα γιαυτο θελω να μαθω και θελω ενα ζευγαρι κοκινα αλλα απο δω αν βρεθει καποιος πως μου τα στελνει εδω στην κρητη;
 
δεν ξερω πολλα πραγματα γιαυτο θελω να μαθω και θελω ενα ζευγαρι κοκινα αλλα απο δω αν βρεθει καποιος πως μου τα στελνει εδω στην κρητη;
Η απόσταση δεν ιδιαίτερο πρόβλημα αν υπάρχει διάθεση... αλλά...
νομίζω πως και η Κρήτη έχει εκτροφείς με υπέροχα κόκκινα λιποχρωμικά καναρίνια.
Δεν χρειάζεται να τρέξεις μακρυά...
 
ναι εχει εχω δει αλλα απο οτι διαβαζω εδω θελουν ειδικη διατροφη και ηθελα να μαθω τι να προσεχω κατα την αγορα
 
Δημητρη μη βιαζεσαι για αγορες τετοια εποχη κανε λιγο υπομονη, επισης στην ωραια Κρητη οπως με προλαβαι ο γιαννης υπαρχουν πολυ καλοι εκτρωφοις συγουρα θα βρεις
 
ναι εχει εχω δει αλλα απο οτι διαβαζω εδω θελουν ειδικη διατροφη και ηθελα να μαθω τι να προσεχω κατα την αγορα
Δημήτρη.. Να κάνουμε άλλο θέμα με τις ανάγκες σου για ενημέρωση εδώ και να αφήσουμε το εδώ ποστ να "ψάχνει" για πωλητές κόκκινων λιποχρωμικών καναρινιών;
 
Back
Top