Γενικά Τι νουμερο δαχτυλίδι φοράνε τα καναρίνια, οι καρδερίνες και οι μούλοι;

panagiotis2014

PB New Member
Εγγραφή
30 Ιουν 2014
Μηνύματα
328
Τι νουμερο δαχτυλίδι φοράνε τα καναρίνια; Τι οι καρδερίνες και τι οι μουλοι. Προκειτε να πάρω 3 καρδερίνες αναπαραγωγής 2 αρσ και 1 θηλ 150€ και θέλω να μάθω αν τεριαζουν με τα δαχτυλίδια των καναρίνιων. Και θέλω να βάλω και καρδερίνα χ καναρίνι.
 
Τι νουμερο δαχτυλίδι φοράνε τα καναρίνια; Τι οι καρδερίνες και τι οι μουλοι. Προκειτε να πάρω 3 καρδερίνες αναπαραγωγής 2 αρσ και 1 θηλ 150€ και θέλω να μάθω αν τεριαζουν με τα δαχτυλίδια των καναρίνιων. Και θέλω να βάλω και καρδερίνα χ καναρίνι.


Tα καναρίνια και τα καρδερινοκάναρα φοράνε δαχτυλίδι 2,9 .

οι καρδερίνες φοράνε 2,5 .
 
θέλω να βάλω καρδερίνα x καναρίνι.
. Για ποιό λόγο; Γιατί να ''τα μπλέξεις''; Γιατί δεν προχωράς βήμα-βήμα με ένα καλό ζευγάρι καναρινιών;
.. Προσωπική τοποθέτηση.. Με 150,00€ θα μπορούσες να πάρεις 2 πολύ καλά ζευγάρια καναρινιών !

και βέβαια, μέχρι σήμερα, κανείς δεν μου έχει απαντήσει στο ερώτημα ''αν μέσα από το ζευγάρωμα καρδερίνας/καναρινιού πάρεις μόνο θηλυκά ή πιο πολλά θηλυκά.. Τι θα τα κάνετε;''
 
Δεν θέλω έχω ηδη 2 ζευγάρια καναρίνια. Θέλω για τα μικρά που θα βγάλω του χρόνου

Εγώ κραταω όλα τα πουλιά. Θα τα χαρισω μετά
 
Θέλω για τα μικρά που θα βγάλω του χρόνου
Ανακεφαλαιώνουμε σχετικά με τα δακτυλίδια με τις οδηγίες που γράφονται εδώ.
Tα καναρίνια και τα καρδερινοκάναρα φοράνε δαχτυλίδι 2,9 .
οι καρδερίνες φοράνε 2,5 .
Για τα υπόλοιπα
Θα τα χαρισω μετά
αν θέλετε συζήτηση σχετικά, δημιουργήστε νέο θέμα...
Θα έχει αρκετά μεγάλο ενδιαφέρον και κυρίως δεν θα χαλάσουμε το παρόν θέμα.
 
. Έχεις δίκιο,Γιάννη! Παρακαλώ πολύ ας διαγραφεί το δικό μου post ως ''εκτός θέματος''.
 
Back
Top