Γενικά Τι ρατσα ειναι τα καναρινια μου;

εγω επειδη εχω περιπου ιδια θα σου ελεγα οτι δεν ειναι καποια συγκηκριμενη ρατσα. αλλα δεν ειμαι σιγουρος
 
κελαηδανε σαν timbrados(απ οτι ακουω στο youtube), κ γι'αυτο θελω να ξερω αν υπαρχουν timbrados με αυτο το χρωμα
 
Κωστα καλησπερα:)
Πολυ ομορφα τα καναρινακια σου αν και δεν ειμαι σιγουρη 100% τι ειναι ακριβως... Παντως υπαρχουν τιμπραντος με τετοιο χρωμα!
Αν ηταν ομως τιμπραντος δεν θα το ηξερες; 🙄
Θα ηθελα να σχολιασω στην φωτο που καθονται στην βεργουλα, οτι ειναι πολυ λεπτη για τα ποδια τους και ισως να μην κανει καλο στην υγεια των ποδιων τους! Αν θες κοιταξε το... 😉
Μπραβο σου ομως που χρησιμοποιεις ξυλινες πατηθρες


Υ. Γ.:Βγαλε καθαροτερες φωτο για να φανουν τα χρωματα και το προσωπο...
 
φιλε μου εχεις δικιο για τις βεργουλες. Εχω ειδη παραγκιλει πιο χοντρες. Τα πουλια μου τα ειχε δοσει ενας φιλος μου πριν 2 χρονια κ τοτε του ειχα ζητησει ενα καλο ζευγαρι χωρις να γνωριζω για τις διαφορες ρατσες. Περσι ζευγαρωσαν κ τωρα ειναι 7. Δεν μπορω πλεον να επικοινωνησω μαζι του για να ρωτησω τον ιδιο.
 
Καταλαβα.. 😉
Κανε αυτο που σου ειπα με τις φωτο να τα βγαλεις καθαρα και θα σου πουν οι γνωστες για σιγουρια!
 
εχεις δικιο, απλα τις εβγαλα λιγο βιαστικα για να μην τρομαξω την καναρα που κλωσαει. Αυριο θα ανεβασω πιο καθαρες φωτο.
 
Back
Top