Διατροφή Τι τροφή να αγοράσω για κοκκινολαίμη εκτροφής;

Aristos88

PB New Member
Εγγραφή
12 Ιαν 2016
Μηνύματα
65
γεια σας θα μου φερουνε ενα κοκκινολαιμη εκτροφης αλλα δε ξερω τι τροφη να αγορασω ακριβως και απο που, μπορειτε να μου δωσετε καποιες πληροφοριες σχετικα με αυτο;
 
απο βελγιο κατι συγγενεις που μενουν εκει θα μου φερουν και μου εστειλαν φωτογραφια που καταλαβα οτι μαλλον ειναι κοκκινολαιμης
 
απο βελγιο κατι συγγενεις που μενουν εκει θα μου φερουν και μου εστειλαν φωτογραφια που καταλαβα οτι μαλλον ειναι κοκκινολαιμης
Για βάλε την φωτογραφία να τον θαυμάσουμε και εμείς! Δαχτυλίδι έχει;
 
Είναι εντομοφάγο πουλί, η φροντίδα που χρειάζεται είναι ειδική ή τέλος πάντων διαφορετική από αυτή των καναρινιών. Αν έχεις τη δυνατότητα επιλογής, καλύτερα να διαλέξεις ένα σποροφάγο, μιας και απ' ό,τι καταλαβαίνω δεν διαθέτεις αρκετές γνώσεις πάνω στην φροντίδα των εντομοφάγων.

Εδώ θα βρεις κάποιες πρώτες πληροφορίες για τη διατροφή των εντομοφάγων πουλιών.
 
ετοιμα μιγματα εμποριου δεν κυκλοφορουν για εντομοφαγα πουλια;
 
μου εστειλαν φωτογραφια που καταλαβα οτι μαλλον ειναι κοκκινολαιμης
Αν θέλεις ανέβασε αυτή τη φωτογραφία που σου έστειλαν να το δούμε κι εμείς οι υπόλοιποι.
Κι αν θέλεις, απάντησε και σ' αυτό που ρώτησε ο Γιώργος...
Δαχτυλίδι έχει;
 
Φιλε πιασμενος θα ειναι... Το καλοκαιρι τι θα τον κανεις με τους 40 βαθμους; Γνωμη μου ειναι να παρεις ενα αλλο πουλακι, δεν θα αντεξει... φιλικα. Παντα
 
Back
Top