Γενικά Τι φύλο είναι το budgie παπαγαλάκι μου;

Αγγελική στα άρθρα δεν ποστάρουμε τα θέματά μας, μόνο σχόλια επί των άρθρων γι' αυτό το μετέφερα εδώ.
Σου έχω πει και στο άλλο θέμα σου την γνώμη μου, την ξαναγράφω για να υπάρχει κι εδώ, νομίζω είναι θηλυκό.
 
Αγγελική στα άρθρα δεν ποστάρουμε τα θέματά μας, μόνο σχόλια επί των άρθρων γι' αυτό το μετέφερα εδώ.
Σου έχω πει και στο άλλο θέμα σου την γνώμη μου, την ξαναγράφω για να υπάρχει κι εδώ, νομίζω είναι θηλυκό.
Α εντάξει συγνώμη. Ευχαριστώ και παλι

Εχει περασει την πτερροροια;
Δεν έχει τελειώσει ακόμα έχουν λιγα ακομα
 
Ειχα κ εγωενα μπατζι το σακη ο οποιος ειχε το ιδιο θεμα ειχε μπλε κ μετα εμφανιστηκε κκαφε στη μυτη,θυμασαι Μαρια;
 
καλησπερα τα ασπρα κυκλακια γυρω απο τον χαλινο της θηλυκιας μου μου φαινονται κιτρινα θα βαλω και φωτογραφια να δειτε

ελπιζω να ειναι καθαρη και να μην ειναι μικρη δεν ειμαι σιγουρη εαν εχει αλκαξει χρωμα αλλα ετσι μου φαινεται

να η φωτο που τραβηξα πριν
 

Συνημμένα

  • WP_20141015_13_34_45_Smart.webp
    WP_20141015_13_34_45_Smart.webp
    1,2 KB · Προβολές: 57
Δεν φαίνεται κάποια διαφορά Αγγελική μου. Ή πιο κοντά ή περίμενε να σιγουρευτείς.
 
ευχαριστω.λογικα μεχρι τα χριστουγεννα ισως να εχει αλαξει χρωμα ετσι δεν ειναι. (εαν ειναι κιτρινο και εμενα δεν μου φανηκε τι φυλο μπορει να ειναι;)
 
Βρήκα μια παλιά φωτογραφία της θηλυκιας δυο μηνες μετα αφού την πήρα ειναι αυτή η φωτο
Ελπίζω να είναι φαινεται καθαρα
 

Συνημμένα

  • 2014-03-31 17.07.23-1.webp
    2014-03-31 17.07.23-1.webp
    6,9 KB · Προβολές: 59
Back
Top