Γενικά Τον ονόμασα Νάσος - καρδερινοκάναρο

Οι πλαστικές πατήθρες δεν χρειάζονται..
Τη μια την έχεις πολύ κάτω και την άλλη πολύ στην άκρη. Να τις βγάλεις και να έχεις στο κλουβί μόνο ξύλινες..
Μια των 10mm και μια των 12mm.
Μπορείς να πάρεις και καβιλιες και να τις κόψεις ανάλογα με το κλουβί σου.
Να το χαίρεσαι. 🙂
 
ειναι σε αλο κλουβακι ιδη σαν πρωτον κ μεγαλιτερο.. Τον αποκτησα απο εναν φιλο επει δης προσφατα πσοφισε το καναρινι μου... Να εχω εναν και καλο τον θελω... Οχι ζεβγαροματα και να μπορει μοναχικο να καρακελαειδαει!# Νασο τον εβγαλα 😉

να σασω κσηλινα πατιρακια ειν πολυ ευκολο/το εχω... λετε ε;

Οι πλαστικές πατήθρες δεν χρειάζονται..
Τη μια την έχεις πολύ κάτω και την άλλη πολύ στην άκρη. Να τις βγάλεις και να έχεις στο κλουβί μόνο ξύλινες..
Μια των 10mm και μια των 12mm.
Μπορείς να πάρεις και καβιλιες και να τις κόψεις ανάλογα με το κλουβί σου.
Να το χαίρεσαι. :)
Ευχαριστο πολυ Ναι εχο κοπσει τισ πλαστικες κ εκει παταει για να φαει... μια κανναρινισια κ μια για κερδερινες και κοκκινη αυγο τροφη... Τρς ει αλα λιγο απο ολλα κ νερακι κ κετρικια πατιθρα ξιλινη κ κοκκαλο σοθπιιασ σε κλουβι μεγαλιτερο 50 υπσος 50 πλατος 40 στο μηκος
)

εφαγε και μια καλη κορφη γλυστριδα... 😉
 
ειναι σε αλο κλουβακι ιδη σαν πρωτον κ μεγαλιτερο.. Τον αποκτησα απο εναν φιλο επει δης προσφατα πσοφισε το καναρινι μου... Να εχω εναν και καλο τον θελω... Οχι ζεβγαροματα και να μπορει μοναχικο να καρακελαειδαει!# Νασο τον εβγαλα 😉

να σασω κσηλινα πατιρακια ειν πολυ ευκολο/το εχω... λετε ε;


Ευχαριστο πολυ Ναι εχο κοπσει τισ πλαστικες κ εκει παταει για να φαει... μια κανναρινισια κ μια για κερδερινες και κοκκινη αυγο τροφη... Τρς ει αλα λιγο απο ολλα κ νερακι κ κετρικια πατιθρα ξιλινη κ κοκκαλο σοθπιιασ σε κλουβι μεγαλιτερο 50 υπσος 50 πλατος 40 στο μηκος
)

εφαγε και μια καλη κορφη γλυστριδα... 😉
αυτο με τισ ολες καλο αγουγεται, αλα δεν θελο να πσιγενει να κσινει τη μητη του παντου Αντε το πολυ ακομα μια στι δυο που ειναι ιδη k και μια πλαστικια πιο πσηλα ισα πο παταει και τεροθγιζει πισο τις ξιλινες.. 😉

Η ΑΓΑΠΙΜΕΝΗ ΤΟΥ ΄)

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
... Να σασω κσηλινα πατιρακια ειν πολυ ευκολο/το εχω... λετε ε;
Φαντάζομαι πως εννοείς : να φτιάξω ξύλινα πατηθράκια, είναι πολύ εύκολο/το έχω... Τι λέτε ε;

Αν το ''έχεις'' φτιάξε μόνος σου τις πατήθρες, πρόσεξε όμως να είναι από επιτρεπόμενα (όχι φρέσκα) ξύλα (πχ ευκάλυπτος-λεμονιά-πορτοκαλιά-κλήμα και διάφορα άλλα), τα οποία πρέπει να απολυμάνεις με καυτό νερό και ξύδι (φυσικά μετά θέλουν να στεγνώσουν πολύ καλά στον ήλιο).
 
γνωριζο σχετικα απο πουια γιαθτο πηρα το θαρος να μπο στην κοινοτητα σας μιασ κ παρα πολυ πιο εμπηροι
, δεν μοειπαι κ η ταν ο ξαδρφος μου το χαρισε που βοοθλεωει στισ αγροτικεσ φυλακες μας... Εεεεεε ειχαι αο και ενα ζευγαρι κανναρινα κ μοθ το εκανε δωρο το πουλι..

Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω καθόλου τι θέλεις να πεις στο ποστ 5. Μήπως να έγραφες λίγο πιο προσεκτικά;
πλα επειδη τον εχω μοναχικο εχς ωρε CD κατι ορφα πουλακια & αξιολογα πουλα να μην ειναι μονοσ σημεχεια κ μεσα... Με CDγια την ορα!
 
Back
Top