Παρουσιάζω Το δεύτερό μου κοτέτσι

Γιαννης17

Farm & Exotic Birds Expert
Εγγραφή
24 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.994
Πόλη
Αγρίνιο
Εντυπωσιαστηκά ξανά! Πολλά μπράβο και συγχαρητήρια που κατορθώνεις και συντηρείς αξιοπρεπώς όλα τα πλάσματα που σε συντροφεύουν! Όμορφες οι κότες και οι κόκκορες και στο δεύτερο ορνιθώνα σου!👌
 
Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, να είστε καλά! Η αλήθεια είναι πως είναι ωραία ασχολία οι κοτούλες, αρκει να έχεις τον κατάλληλο χώρο. Όποιος σκέφτεται να αποκτήσει μερικές, να ξέρει πως δεν θα το μετανιώσει 😉
 
Καλοταϊσμένες όμορφες και χαρούμενες οι κυρίες 🙂

Για άλλη μια φορά να σου πω ότι σε ζηλεύω(με την καλύτερη δυνατή έννοια της λέξης). Αυτό είναι το μεγάλο πλεονέκτημα του να ζεις στην επαρχία και να έχεις χώρο.. Είσαι πολύ ποιο κοντά στην φύση και σε όσες δραστηριότητες έχουν να κάνουν με αυτή.. Ο "μαγικός ζωμός" για μια καλύτερη ζωή..

Εύγε Γιάννη!
 
Σε ευχαριστω πολύ Δημήτρη! Μην νομίζεις ότι έχω χώρο. Το αντίθετο κιόλας! Αυτό το κοτετσι το μοιραζομαι με την γειτόνισσα μου. Παλιά είχε και εκείνη κότες αλλά πέθαναν και έμειναν μόνο οι δικές μου. Και στο άλλο πάλι μου επιτρέπουν οι γείτονες να τις έχω στο χωράφι τους γιατί δεν το χρησιμοποιουν ποτέ(περνουν και κάνα αυγουλακι 😉)
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Back
Top