Διατροφή Το ζεμπράκι μου δοκιμάζει παγωτό, κάνει;

anastasios

PB Member
Εγγραφή
18 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Πόλη
Πειραιάς
Παιδια καλησπερα, λογο δουλειας σας εχασακαι μου λειψατε πολυ...☹λοιπον, ο μικρος εχει χασει καθε επαφη στο να ειναι πουλι... 😉τρωει απο τα πιατα μας, μας κανει γενικως οτι θελει.. Και οταν τον διωχνουμε ερχεται κρυφα και κλεβει το φαγητο μας... Τωρα τελευταια ερχετε και τρωει παγωτο, στην αρχη δεν του αρεσε, αλλα προτιμαει την βανιλια, δεν τρωει ποσοτητα αλλα παλι μας την κανει...😛
 
Γεια σου ρε Τάσο. Μου έλειψες :D. Μην τον αφήνεις πολύ πολύ με τα φαγητά σας γιατί εκτός ότι κακομαθαίνει αλμυρά και γλυκά κάνουν πολύ κακό. Αν πειράζουν εμάς 1 φορά τα πουλιά τα πειράζουν 10. Γίνε πιο αυστηρός. Δεν είναι μόνο το θέμα του πάχους αλλά και διάφορα προβλήματα που μπορούν να δημιουργηθούν μακροχρόνια.
 
Γεια σου ρε Τάσο. Μου έλειψες :D. Μην τον αφήνεις πολύ πολύ με τα φαγητά σας γιατί εκτός ότι κακομαθαίνει αλμυρά και γλυκά κάνουν πολύ κακό. Αν πειράζουν εμάς 1 φορά τα πουλιά τα πειράζουν 10. Γίνε πιο αυστηρός. Δεν είναι μόνο το θέμα του πάχους αλλά και διάφορα προβλήματα που μπορούν να δημιουργηθούν μακροχρόνια.


Ελα βρε Βασιλακη, ολο λεω θα σε παρω τηλ και ολο κατι κανω και το ξεχναω... Παντως καλοκαιρι θα ερθω να τα πουμε... Την μικρη πως την ειπατε...
:D
Λοιπον, οσο για τον μικρο δεν τρωει τσιμπαει, αυτο μπου τρελεναιτε ειναι το ψωμι τρωει παρα πολυ και μονο απο το χερι μας, αλλα εχτες δοκιμασε παγωτο και ανησυχησα... Οσο για το παχος δεν το φοβαμαι ολοι την ημερα(οσο ειμαστε σπιτι...) ειναι εξω, ασε που οταν ειναι η γυναικα στην κουζινα και πλενει τα πιατα καθετε στην πιατοθηκη και χτυπαει με το ραμφος του τα πιατα... Βοηθαει το παιδι... 😉

Θα τα πουμε... Εχω τρεξιματα για να ειμαι ετοιμος το Σεπτεμβρη...
 
Back
Top