Γενικά Το καινούργιο μου timbrado

triwps2014

PB New Member
Εγγραφή
10 Δεκ 2015
Μηνύματα
119
Πόλη
Διδυμότειχο
πριν λιγες ημερες ειχα παει σε ενα petshop στην αλεξανδρουπολυ... Δεν ειχα σκοπο να παρω τιποτα απλα πηγα για να δω τι εχει (σαν περαστικος)... καθως κοιτουσα τα καναρινια ειδα σε ενα μικρο κλουβακι ενα μικρο tibrando κελαηδουσε σαν τρελο και παρα πολυ ομωρφα παρα την ηλικια (6μηνων)... Τοτε ρωτησα λεπτομεριες και ουτε καν το σκεφτηκα για ποτε πληρωσα και εφυγα ουτε εγω ξερω... Παντως αυτην την στιγμη ελπιζω να περναει καλα μαζι μου

12575881_480628475477825_643800999_n.webp
 
Να το χαίρεσαι και να σου ζήσει! Δαχτυλίδι φοράει ο μικρός;

Καλό θα ήταν να του βάλεις ξύλινες πατήθρες! Για το καλό των ποδιών του!
karderines.gr/shop/Πτηνά/Εξοπλισμός-Πτηνών/Αξεσουάρ-κλουβιών/Φυσικά-πάτηθρα-ξύλο-Οξειάς-30cm-1
 
Βάλε μας να τον ακούσουμε, αν μπορείς. Ποσά χρήματα τον πήρες; Τι γράφει το δαχτυλίδι;
 
Να σου ζήσει! Βγάλτον μια πιο κοντινή φωτογραφία γιατί ο σωματότυπός του δεν μου θυμίζει timbrado. Ίσως και να κάνω λάθος...
 
Να σου ζήσει! Βγάλτον μια πιο κοντινή φωτογραφία γιατί ο σωματότυπός του δεν μου θυμίζει timbrado. Ίσως και να κάνω λάθος...
οκ... Ομως θα σου την στειλω αυριο γιατι τωρα ειναι 12 παρα 10😱😕

Να σου ζήσει και να απολαύσεις ατελείωτα μελωδικα κελαηδήματα! Αλήθεια τι όνομα του έδωσες;
δεν εχω σκεφτει ακομα... Εσυ τι λες;

Βάλε μας να τον ακούσουμε, αν μπορείς. Ποσά χρήματα τον πήρες; Τι γράφει το δαχτυλίδι;
φυσικα και θα κανω παρουσιαση ωστε να των ακουσετε... μαλιστα ειναι εκπληξη😛 των πηρα σχετικα φτηνο (23 ευρω)... Δεν μπορω να το ποιασω ακομα... με φωβατε πολυ και δεν θελω να το τρομαξω (να μην παθει και τιποτα...)οταν με συνηθισει θα σου πω😉

Να το χαίρεσαι και να σου ζήσει! Δαχτυλίδι φοράει ο μικρός;

Καλό θα ήταν να του βάλεις ξύλινες πατήθρες! Για το καλό των ποδιών του!
karderines.gr/shop/Πτηνά/Εξοπλισμός-Πτηνών/Αξεσουάρ-κλουβιών/Φυσικά-πάτηθρα-ξύλο-Οξειάς-30cm-1

θα το ψαξω! Καλη ιδεα!
 
Back
Top