Φροντίδα Το καινούριο κλουβί του cockatiel που θα αποκτήσω

ηρακλης

PB New Member
Εγγραφή
12 Ιουλ 2009
Μηνύματα
71
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα παιδια και καλο μηνα. Θα ειθελα να σας ρωτισω πως σας φενεται το κλουβι γεια το cocatil που 8α αποκτισω; Πιστεβω οτι ειναι αρκετα μεγαλο :)και κατι ακομα αν στο μακραν μελον αποφασιω εφοσον τα παμε καλα με τον μικρο μου φυλλο να του αγωρασω και ενα ταιρη το κλουβι 8α ειναι ανετο γεια 2 cocatil;(το κλουβι δεν ειναι ετιμο, σημερα/αυριο 8α του βαλω και παιχνιδια γεια να ασχοληται τις ωραις που δεν 8α ειμαι σπιτι επισης 8α του βαλω και αλλες πατη8ρες και κατι μετακηκα κυπελακια πολλη ωρεα που ειδα στο petshop και πολι οικονομικa... Πιστευω αυριο να ερ8ει το φορτιγο απο τον εκτροφεα που παραγιλα το cocatil :)
 
δεν εχεις βαλει φωτο του κλουβιου πως να σου πουμε την γνωμη μας
για το συγκεκριμενο κλουβι;
 
για 1 κοκατιλ θα ελεγα οτι ειναι πολυ καλο αλλα για 2 ... ισως χωρανε αλλα
πιστευω οτι θα ειναι λιγο στριμογμενα!
 
Ωραίο το κλουβί σου Ηρακλή, άντε με το καλό και το πουλάκι σου.
Θα έλεγα το κλαρί να το κατέβαζες ένα σκαλοπάτι και στα ψηλά του κλουβιού να πάρεις ένα μισό ξύλινο αν θέλει να κουρνιάζει το βράδυ.
Δεν ξέρω τι θα πουν γι αυτό και οι πιο έμπειροι.
Τελικά θα το παραλάβεις αύριο ή το Σάββατο;
 
οταν λές να παρω ενα μισο ξυλινο τι ενοης;



και φυσικα θα βαλω φοτο:)
 
ηρακλή δεν το έβρισκα αλλού να στο δείξω, κοίτα στο άλμπουμ μου κοκατίλ την δεύτερη φωτογραφία
 
μαρια μου αυτες ακριβος τισ πατιθρες ειχε στο pet shop και τις ιδιες ταιστρες αυτεσ σκοπευβω να παρω:)
 
Ειναι ωραιο το κλουβι! Πιστευω πως ειναι μεγαλυτερο απο αυτο που φαινεται στις φωτο γιατι πρεπει να εχω δει το ιδιο κι εδω. Οατν βαλεις μεσα πατηθρες και παιχνιδια αν θελεις να μας το ξαναδειξεις να σου πουμε τη γνωμη μας. 😉
 
ανεστη και εγω αυτο πιστεως στιν φοτο φενετε πολυ μικρο το μεγε8ος 8α το καταλαβης οταν δις το πλιντιριο απο κατο φενετε μινιον τελος παντον μολις βαλω πατι8ρες και παιχνηδακια 8α σας βαλω και αλλες φοτο
 
Back
Top