Ασθένειες Το καναρινάκι μου έχει βράσιμο στο στήθος του!

φωτεινή26

PB New Member
Εγγραφή
25 Αυγ 2014
Μηνύματα
2
Καλησπέρα! Είμαι η Φωτεινή και έχω δύο καναρινάκια, τον Ίκαρο και τον Έκτορα. Ο Έκτορας εδώ και 2-3 μέρες έχει βράσιμο στο στήθος του. Δε ξέρω τι να κάνω και δε γνωρίζω και κανέναν πτηνολόγο ή έστω κτηνίατρο που να ξέρει από πτηνά. Μπορείτε να με βοηθήσετε σας παρακαλώ πολύ;
 
Καλώς ήρθες πρέπει να ανοίξεις νέο θέμα εδώ: Ασθένειες Καναρινιών για να σε βοηθήσουμε εκεί. Εδώ είναι μόνο για καλωσόρισμα. Να ξέρεις πως τα greekenglish δεν επιτρέπονται στο forum μας. Και πάλι καλωσόρισες! 🙂
 
:-Ο α οκ δεν το γνωριζα. ειναι η πρωτη φορα που γραφω σε καποιο forum 🙂 ευχαριστω πολυ!
 
Καλώς ήρθες πρέπει να ανοίξεις νέο θέμα εδώ: Ασθένειες Καναρινιών για να σε βοηθήσουμε εκεί. Εδώ είναι μόνο για καλωσόρισμα. Να ξέρεις πως τα greekenglish δεν επιτρέπονται στο forum μας. Και πάλι καλωσόρισες! 🙂
Γιάννη μου το μετακίνησα στις Ασθένειες καναρινιών, οπότε πλέον δεν υπάρχει πρόβλημα! Δε χρειάζεται να ανοίξει άλλο θέμα η κοπέλα.. :)

[QUOTE="φωτεινή26, post: 219138, member: 19115]Καλησπέρα! Είμαι η Φωτεινή και έχω δύο καναρινάκια, τον Ίκαρο και τον Έκτορα. Ο Έκτορας εδώ και 2-3 μέρες έχει βράσιμο στο στήθος του. Δε ξέρω τι να κάνω και δε γνωρίζω και κανέναν πτηνολόγο ή έστω κτηνίατρο που να ξέρει από πτηνά. Μπορείτε να με βοηθήσετε σας παρακαλώ πολύ;[/QUOTE]
Φωτεινή μου καλησπέρα και καλώς ήρθες στο φόρουμ μας!

Αν έχεις τη δυνατότητα να το πας σε έναν κτηνίατρο για πουλιά.

Είναι κάποιος κοντά σου; Μπορείς να το πας; Θα ήταν το καλύτερο γι αυτό!

Για να μας βοηθήσεις περισσότερο απάντησε αν θες σε αυτές εδώ τις ερωτήσεις: petbirds.gr/community/threads/%CE%A0%CF%81%CE%B9%CE%BD-%CE%BA%CE%AC%CE%BD%CE%B5%CF%84%CE%B5-%CE%BC%CE%B9%CE%B1-%CE%B5%CF%81%CF%8E%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%AF-%CE%B1%CF%83%CE%B8%CE%AD%CE%BD%CE%B5%CE%B9%CE%B1%CF%82.18794/
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
Back
Top