Γενικά Το κανουριο μου lovebird

rania koko

PB Member
Εγγραφή
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
204
Πόλη
Θεσσαλονίκη
αυτη ειναι η λιλη και ειναι3.5μηνων! Δε φαινεται πολυ καλα γιατι οι φωτο ειναι απο κινητοτην πηρα πριν λιγεσ μερουλεσ για να χει παρεουλα ο κοκο και ειναι πολυ γλυκια... Κατι μου λεει πωσ θα την εξημερωσω γρηγορα:) προσαρμοστηκε σχεδον αμεσωσ και ειναι ημιεξημερωμενη!:Dδεν ξερω αν ειμαι εκτοσ αλλα καποιεσ κουτσουλιεσ τησ μου φαινονται πολυ υγρεσ(το ασπρο γυρω απο το πρασινο ειναι σε υγρη μορφησυνηθωσ)και επισησ φαινεται σα να τισ φευγουν(π.χκουτσουλαει μολισ πεταξει, μολισ τρομαξει κτλσε σχεση με το αλλο λοβ που εχω κουτσουλαει σε3φορεσ πιο συχνα).. Παιζει ρολο που ειναι μωρο η που δε μ εχει μαθει ακομα;
 

Συνημμένα

  • DSC02524.webp
    DSC02524.webp
    36,5 KB · Προβολές: 92
  • DSC02543.webp
    DSC02543.webp
    31,1 KB · Προβολές: 83
  • DSC02549.webp
    DSC02549.webp
    36,9 KB · Προβολές: 90
  • DSC02553.webp
    DSC02553.webp
    40,5 KB · Προβολές: 82
  • DSC02480.webp
    DSC02480.webp
    35,4 KB · Προβολές: 92
  • Like
Αντιδράσεις: Mpikis
Aν κρινω απο το πως σε αφηνει και την κρατας στην τελευταια φωτογραφια δεν θα την ελεγα ημιεξημερωμενη αλλα σκετο εξημερωμενη.:D Ισως ακομη δεν εχει προσαρμοστει τελειως στη νεα οικογενεια και στα νεα δεδομενα αλλα δεν μου φαινεται οτι θα αργησει και πολυ!
 
χεχε.. Ειναι πολυ καλη.. Δε λεω εξημερωμενη γιατι τρομαζει πολυ ευκολα, θελει πολυ αργεσ και προσεκτικεσ κινησεισ.. Απαξ και κατσει καπου πανω μου δε λεει να κατεβει! Ειδικα οταν ειναι οπωσ στη τριτη και τεταρτη φωτο! Τησ αρεσει πολυ να γατζωνεται και να κρεμεται απο τη μπλουζα μου και να παιζει με τα μαλλια μου! Ειναι και λιγο ψωνακι.. Μολισ δει τη μηχανη ποζαρει! 😀!:D
 
πολύ όμορφη να την χαίρεσαι και να περνάτε καλά
 
ευχαριστω πολυ παιδια!βαζω ακομα δυο..στην πρωτη μου δινει φιλακια και στη δευτερη ειναι στον ωμο τησ μικρησ μου αδερφησ,την οποια συμπαθησε αμεσωσ! 🙂
 

Συνημμένα

  • DSC02460.webp
    DSC02460.webp
    32,8 KB · Προβολές: 66
  • DSC02464 - Αντίγραφο.webp
    DSC02464 - Αντίγραφο.webp
    37,1 KB · Προβολές: 58
Πολυ ομορφη ειναι η μικρη Λιλη! Να σου ζησει και να περνατε ομορφες στιγμες μαζι!
 
ευχαριστω μαρια! Μακαρι να πανε ολα καλα και τα μικρα μου λοβ να ζησουν πολλα και ευτυχισμενα χρονια:)
 
Πανεμορφη ειναι να την χαιρεσαι!
Εμενα παντως στην πρωτη φωτογραφια για δαγκωματακι μου φαινεται χιχιχιχι 😛
 
χεχε..λεσ βικτωρια να θελει να με φαει και γω να χαιρομαι;δε δαγκωνει καθολου παντωσ-προσ το παρον τουλαχιστον. 🙂 Μονο παιζει με τη γλωσιτσα τησ:Dευχαριστω πολυ φραγκο! Μακαρι να πανε ολα καλα!
κανενασ για τισ κουτσουλιτσεσ δεν ξερει;
 
Πανεμορφη ειναι να την χαιρεσαι!
Εμενα παντως στην πρωτη φωτογραφια για δαγκωματακι μου φαινεται χιχιχιχι 😛
Δεν νομιζω Βικτωρια...
Και εμενα η μικρη μου τα ιδια μου κανει...
Ειναι σαν να σου δινει φιλακι... 😉
 
Back
Top