Γενικά Το καρδερινοκάναρό μου

tasos71

PB New Member
Εγγραφή
27 Μαϊ 2016
Μηνύματα
67
Πόλη
Αίγινα
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Πολύ ωραια φωνη ακουο και λιγο καναρινι η μου φενεται( γιατι δεν ξερω αν τραγουδάει ετσι επισης εχω ακουσει ενός φιλουμ και δεν κανει ετσι.)
 
Τέλειο!
Κάνει το πέταγμα της καρδερίνας ε;
Προστασία στο μπαλκόνι δεν βλέπω :)
ειναι λιγο αγριμακι. την ημερα δεν χρειαζεται. το βραδυ μπαινει προστατευτικο διχτυ, στο μπαλκονι.

Πολύ ωραια φωνη ακουο και λιγο καναρινι η μου φενεται( γιατι δεν ξερω αν τραγουδάει ετσι επισης εχω ακουσει ενός φιλουμ και δεν κανει ετσι.)
η φωνη που ακους, δεν ειναι απο αυτον που βλεπεις. (τσουλουφης). ειναι απο ενα αλλο (πικολος) που ειναι ακριβος απο κατω. Οσο για το καναρινι που ακους, ειναι το καναρινι τις αδερφης μου απο το διπλανο σπιτι, για το οποιο σας εγραψα στο φορουμ με τα καναρινια.

Ακούγετε το πουλί που φαίνεται στο βίντεο;
οχι φιλε μου εχεις δικιο. Ακουγετε το ακριβος απο κατω. αλλα επρεπε να γινει ενα βιντεο για να μπουμε στην διαδικασια να σας το δειξουμε. (και ηταν πολυ δυσκολη, για εμας που δεν ξερουμε καλα απο αυτα).

Όχι το ξερω ότι είναι αυτό το πουλι αλλα κανει και λιγο σαν καναρινι
ειναι το καναρινακι της αδερφης μου απο διπλα. τι να της κάνω; Της ειπα να της χαρισω ενα καρδερινοκαναρο απο τα δικα μου για να το δωσει καπου αλλου που εχουν κι αλλα καναρια, αλλα τωρα το εχει συμπαθησει λεει και δεν το δινει. 😡
 
ειναι λιγο αγριμακι. την ημερα δεν χρειαζεται. το βραδυ μπαινει προστατευτικο διχτυ, στο μπαλκονι.


η φωνη που ακους, δεν ειναι απο αυτον που βλεπεις. (τσουλουφης). ειναι απο ενα αλλο (πικολος) που ειναι ακριβος απο κατω. Οσο για το καναρινι που ακους, ειναι το καναρινι τις αδερφης μου απο το διπλανο σπιτι, για το οποιο σας εγραψα στο φορουμ με τα καναρινια.


οχι φιλε μου εχεις δικιο. Ακουγετε το ακριβος απο κατω. αλλα επρεπε να γινει ενα βιντεο για να μπουμε στην διαδικασια να σας το δειξουμε. (και ηταν πολυ δυσκολη, για εμας που δεν ξερουμε καλα απο αυτα).

Και μόνο που μπήκες στον κόπο να μας το δείξεις, είσαι ωραίος...
 
Back
Top