Φροντίδα Το κλουβί της κοκατιλίνας μου

Για το κλουβι να σου πουμε; Η παητθρα η πλαστικη θελει αλλαγη, παρε μια σαν την αλλη τη ξυλινη ειναι πολυ καλυτρες για τα ποδαρακια τους! Το κλουβι τι διαστασεις εχει;
 
Το ξέρω.. Αύριο θα την αλλάξω.. Αν σας πω δεν ξέρω πόσο είναι.. Αλλά είναι μεγάλο. Για παπαγάλο..
 
Απλά ένα ευρύχωρο κλουβί είναι. Για κοκατιλ είναι μεγάλο. Έτσι πιστεύω.. Τώρα ήθελα να ρωτήσω ο άλλος είναι πολύ άγριος..όταν πλισιαζε βγάζει έναν ήχο σαν φίδι και είναι έτοιμος να δαγκώσει... Μήπως να του έκοβαν τα φτερά;
 
Το κλουβι τι διαστασεις εχει;
αν σας πω δεν ξέρω πόσο είναι.. Αλλά είναι μεγάλο. Για παπαγάλο..
Μήπως λοιπόν θα μπορούσες να μετρήσεις το κλουβί και να μας πεις τις διαστάσεις του; Γιατί κι εμένα μου φαίνεται πολύ μικρό για το συγκεκριμένο είδος.
 
Απλά η Μαριλένα μου είπε να πάρω τέτοιο κλουβί. Γιατί μου λέει δεν έχει θέμα..ίσα ίσα θα είναι όλη μέρα μαζί σας... Επειδή είναι πολύ κοινονικο
 
@Antoninho30 καλο ειναι να γραφεις στο σωστο θεμα για καθε πουλι!
Δε μπορει το καθε μελος να θυμαται πως εχεις και που εχεις τα πουλια.

Ας ηρεμησουμε ολοι λοιπον και ας συζητησουμε για καθε πουλι στο θεμα του!
 
Απλά η Μαριλένα μου είπε να πάρω τέτοιο κλουβί. Γιατί μου λέει δεν έχει θέμα..ίσα ίσα θα είναι όλη μέρα μαζί σας... Επειδή είναι πολύ κοινονικο

αν τη περισσοτερη ωρα ειναι εξω μαζι σου και μπαινει στο κλουβι απλα για φαγητο, χαλαρωση και υπνο οκ!
 
@Antoninho30 καλο ειναι να γραφεις στο σωστο θεμα για καθε πουλι!
Δε μπορει το καθε μελος να θυμαται πως εχεις και που εχεις τα πουλια.

Ας ηρεμησουμε ολοι λοιπον και ας συζητησουμε για καθε πουλι στο θεμα του!
Συγνώμη λοιπών... λάθος δικό μου...

αν τη περισσοτερη ωρα ειναι εξω μαζι σου και μπαινει στο κλουβι απλα για φαγητο, χαλαρωση και υπνο οκ!
Ναι έτσι είναι... φαι ύπνο και χαλάρωση...όλη μέρα είμαστε μαζί..ότι και να κάνω..😀
 
Καλησπέρα και ευχαριστώ..η μικρή είναι όλη μέρα έξω.. Μέσα μπαίνει για χαλάρωση και ύπνο.. Και για να φαι. Γενικά ασχολούμε πολύ μαζί τις
 
Back
Top