Γενικά Το κοκατιλ μου εβγαλε εναν παραξενο ηχο

georgio13

PB New Member
Εγγραφή
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
107
Πόλη
Νέα Σμύρνη
😱λοιπον το κοκατιλ μου εβγαλε εναν παραξενω ηχο, πωσ κανει η γατα οταν εσφανεται απηλη, ετσι. Οχι το (μμμμμμμμμ) που κανει απο μεσα τησ, αλλα αυτο που κανει με τα ρουθουνια τησ.
 
ενα που μιαζει με χχχχχχχχι εχω γατο και καμοια φορα αμα βλεπει το σουπακι
το κανει! 🙂 το ( S.O.S κοριτσια τρεχατε ) που κολλαει
 
ναι καπωσ ετσι. λεσ το κοκατιλ μου στην προεγουμενη ζωη του ηταν γατα. Πουθενα δεν κολλαει το (κοριτσια τρεχατε). απλωσ ειναι μια εκφραση του Μουραντιδη, στην εκπομπη ΚΡΑ. και εχει πλακα.
 
α καλα τελος παντων ! τα κοκατιλ οταν το κανουν αυτο σιμαινει οτι κατι
θελουν να φοβερισουν και συνηθως το κανουν αυτο κατα το βραδακι που
θελουν την υσιχια τους αν δεν κανω λαθος!
 
δεν κανεισ το λαθοσ μαϊνελιμπλεχ, γιατι μου το εκανε αυτο οταν πηγα να το κοιταξω πτιν μια ωρα περιπου
 
η αγαπη σου το εκανε αυτο επειδη ηταν η ωρα της να κανει νανακια και οταν
κανουν νανακια τα πουλακια δεν θελουν να τα ενοχλουνε
και εμενα μου το κανουν αυτο!
 
ναι η αλιθεια ειναι οτι το αγαπαω πολυ. και λυπαμε οταν ειμαι σχολειο και αυτο ειναι μονο του. σημερα πηρε 2 μπουκιεσ απο το δημιτριακο που του προσφερα.
 
εγω δεν του εχω δοσει δημιτριακα αλλα δεν ξερω αμα θα τα φαει στο δυκο σου του αρεσουν;
 
Aυτό το χ το απότομο το κάνουν όλα όταν όπως είπε σωστά η Άλκιστη θέλουν κάτι να φοβερίσουν... Δεν είναι κάτι το ανησυχιτικό... 😉
 
ουφ! ξελαφρωσα. ωομιζα οτι κατι εχει το πουλακι μου. Βασικα δεν ξερω αμσ του αρεσεσουν τα δημητριακα. αλλα νομιζω πωσ οχι, γιατι δεν τα εχει ακουμπισει. μονο μεσιρεσ τσιμπιεσ και μετα τα αφεινει.
 
Back
Top