Γενικά Το κοκατιλ μου ειναι αρσενικο ή θηλυκο;

leon cupra

PB New Member
Εγγραφή
29 Απρ 2015
Μηνύματα
119
Πόλη
Αθήνα
Καλησπέρα στην ομάδα ξέρει κανεις αν είναι αρσενικό ή θηλυκό και περίπου την ηλικία του σήμερα το πήρα

20151111_141356.webp
 
Καλησπέρα στην ομάδα ξέρει κανεις αν είναι αρσενικό ή θηλυκό και περίπου την ηλικία του σήμερα το πήρα

To κίτρινο φως της φωτογραφίας δεν βοηθάει καθόλου; Ακριβή ηλικία γνωρίζεις; Είναι το ίδιο με το πουλί στο άβαταρ σου; Στα αρσενικά white face το πρόσωπο γίνεται τελείως λευκό σε αντίθεση με τα θηλυκά που παραμένει εμφανώς πιο γκρίζο.
 
Το ίδιο πουλί είναι... Ηλικία δεν ξέρω ... Σε ένα ξενο σάιτ τα παιδιά μου είπαν ότι είναι περίπου 12 μηνων και ότι είναι θυλικο
 
Το ίδιο πουλί είναι... Ηλικία δεν ξέρω ... Σε ένα ξενο σάιτ τα παιδιά μου είπαν ότι είναι περίπου 12 μηνων και ότι είναι θυλικο

Nαι αυτό στο άβαταρ σου είναι θηλυκό. Τι φωνές κάνει;
 
Κάτι σαν λαρυγγισμούς κάνει και άμα τρομάξει κράζει.. Δεύτερη μέρα που την έχω ..σήμερα έφαγε δύο σπορακια μόνο.. Να δούμε πότε θα συνέλθει.. Πάντως γενικά δεν δείχνει τρομοκρατημένη σήμερα την έπιασα να την ψεκασω και να της βάλω προληπτικά στα ποδια και στο ράμφος αλοιφή για τα ακαρεα και με κέρασε μια δαγκωνια και με μάτωσε η άτιμη, αλλά την γουστάρω πολύ και χαλάλι της
 
Back
Top