Γενικά Το κοκατιλ μου η κοκο

Άλκηστη

PB Member
Εγγραφή
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
352
Πόλη
Αθήνα
το κοκατιλ μου η κόκο εμαθε να τρωει απο το χερι μου εξω απο το κλουβι και μολις βαζω το δαχτυλο μου με δαγκωνει οχι δυνατα σαν να με φιλαει και την εκανα και μπανιο και αρχισε να παιζει με τα παιχνιδια της και τις εβαλα και αλλες δυο ξυλινες πατηθρες :):D
 
Μπράβο, συγχαρητήρια, κάνατε μεγάλη πρόοδο, με την υπομονή και την αγάπη σου! Εννοείς βγαίνει απ'το κλουβί, την κάνεις μπάνιο και μετά την βάζεις εύκολα μέσα;
 
οντως εκανες μεγαλη προοδο δεν κρατιεσαι θες να σε μαθει εεε το πρωτο βημα ειναι να φαει απο το χαιρι σου μπανιο πως τον εκανες τον ψεκασες μεσα στο κλουβι;
 
Μπραβο βρε Αλκηστη!
Ειδες που δεν ειναι κατι δυσκολο;
Να δεις που με τον καιρο θα ερχεται και πανω στο χερι σου.
 
Aλκηστη συγχαρητηρια που τα καταφερες τοσο συντομα! Καθε μερα θα σε μαθαινει ολο και περισσοτερο και θα ερχεται κοντα σου!
 
Ειμαι σιγουρη οτι καλυτερη μαμα δεν θα μπορουσε να εχει η Κοκο σου, οτι εφαγε απο το χερι σου σημαινει οτι σε εμπιστευεται και εχει καταλαβει οτι την αγαπας. Με υπομονη επιμονη και αρκετο χρονο η Κοκο σου θα σε ανανταμειψη με την αγαπη της. Μπραβο σου!
 
ευχαριστω ολους


δεν τη βγαζω εξω απλως της πεταω νερο με το λαστιχο και της το κανω σαν βροχη και ανεβαινει πανω πανω στο κλουβι για να βρεχετει περισοτερο!
 
οχι το ρυθμιζω στη λιγη πιεση και της το κανω σαν βροχουλα πανω απο το κλουβι και σταζει πανω της και για να βρεχεται πιο πολυ ανεβαινει στο ψηλοτερο σημειο του κλουβιου
 
Παντως πιστευω οτι το ψεκασμα με το ψεκαστηρι θα το ευχαριστηθει περισσοτερο και θα ειναι και πιο ευκολο για σενα!
 
Χαιρομαι που αποκτησατε αυτη την σχεση και μαλιστα πολυ συντομα.
Εξοικειωθηκε πολυ ευκολα η κοκο.
Θα συμφωνησω και εγω με την Μαρια, δοκιμασε καλυτερα το ψεκασμα!
 
την πρωτη φορα μπορει να φοβαται λιγο με το ψεκαστηρι αλλα μετα θα του αρεσει ετσι εκανε εμενα
 
Back
Top