Γενικά Το κοκατιλ μου ο φλοκ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Flock
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Flock

PB New Member
Εγγραφή
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
245
Πόλη
Πάτρα
Γεια σας αυτός είναι ο φλοκ ένα normal gree κοκατιλ

received_151274588545547.webp

Είναι πολύ φιλικός και περνάμε πολλές ώρες μαζί του αρέσει να κάνει μπάνιο και ζητάει όλο χάδια

rsz_img-1441870442987-v.webp

Όταν ήταν μικρός ήταν μια σταλιά ενώ τώρα έχει γίνει ο διπλασιος

rsz_image-8263809f3f3dc5486d74ec22985aef3e622c6a412adc55b758981acef7684da6-v.webp
 
Από εκτροφέα τον πήρες; Αν ναι από ποιόν;
Το κλουβί επίσης πόσο το πήρες;
(τώρα ανάκριση θα σου κάνω φίλε μου!)
 
Το πήρα από μια γνωστή μου φίλη που είναι εκτροφέας την λένε Ελένη και το κλουβί το πήρα 60 €
 
οχι αλλα μεσα σε μια εβδομαδα εμαθε να τρωει απο το χερι μου και να με αφηνει να τον χαιδευω

εποισης του φτιαχνω και εναν πουλοτοπο (ενα παρκο με παιχνιδια)
 
Όμορφος ο φίλος σου... μεγαλώνοντας θα γίνει ακόμη πιο φιλικός και συνεργάσιμος. Χτίζετε μια τέλεια σχέση... καλή συνέχεια.
 
Πανέμορφος ο φίλος σου... Κοιτώντας τις φωτογραφίες διαπίστωσα οτι έχει κάτι περλες στην πλάτη μοιάζει με αρσενικό pearl που τώρα χάνει τις περλες του βέβαια μπορεί να φταει και ο φωτισμός!
 
Το πήρα από μια γνωστή μου φίλη που είναι εκτροφέας την λένε Ελένη
Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ για κανένα μωράκι. Για πες τίποτα παραπάνω ρε φίλε γιατί είμαι απελπισμένος...
smiley-begging.gif
smiley-begging.gif
smiley-begging.gif
 
Πανέμορφος ο φίλος σου... Κοιτώντας τις φωτογραφίες διαπίστωσα οτι έχει κάτι περλες στην πλάτη μοιάζει με αρσενικό pearl που τώρα χάνει τις περλες του βέβαια μπορεί να φταει και ο φωτισμός!
Όχι ειναι normal gree
Επειδή ενδιαφέρομαι κι εγώ για κανένα μωράκι. Για πες τίποτα παραπάνω ρε φίλε γιατί είμαι απελπισμένος...
smiley-begging.gif
smiley-begging.gif
smiley-begging.gif
Έχει άλλο ένα ένα νορμάλ γκρι αλλά όταν ήταν μικρό είχε σπάση τη φτερούγα του ο πτηνιατροι δεν έδεσε Καλά τους επιδέσμους και μέχρι να πάει πίσω είχαν φύγει οι επηδεσμοι και έδεσε λάθος η φτερούγα. Στην περίοδο που δεν μπορούσε να πεταξη ο εκτροφέας πέρασε πολύ καιρό μαζί του με αποτέλεσμα να εξυκιωθει με τον άνθρωπο και να είναι φιλικό. Το πουλάει 40 ευρώ αλλά είναι το τελευταιο που έχει.
 
Back
Top