Γενικά Το κορίτσι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Mikri
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εγώ την λέω μπουμπου

Και κάτι άλλο π κάνει κάθετε εκεί που της έχω το φαγητό συνέχεια και απλά κάθετε και το κάνει τώρα που την πείρα στης διακοπές μήπως δεν έχει συνηθίσει το περιβάλλον;
 
Και κάτι άλλο π κάνει κάθετε εκεί που της έχω το φαγητό συνέχεια και απλά κάθετε και το κάνει τώρα που την πείρα στης διακοπές μήπως δεν έχει συνηθίσει το περιβάλλον;
Πολύ πιθανών. Απ ότι γνωρίζω οι παπαγάλοι θέλουν χρόνο να προσαρμοστουν σε κάθε αλλαγή περιβάλλοντος. Σου προτείνω να αφιερώνεις περισσότερο χρόνο μαζί της, αφού βλέπω ότι είναι ήμερη. Να μην αλλάξετε τις συνήθειες σας τώρα στις διακοπές.
 
Ειναι μια κουκλα. Να την χαιρεσαι την μπουμπου σου 👍
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mikri
Πολύ όμορφο κοκατιλάκι! Πες μας λίγα πράγματα για το πως την απέκτησες, απο που, τι ηλικία έχει κτλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Πολύ όμορφο κοκατιλάκι! Πες μας λίγα πράγματα για το πως την απέκτησες, απο που, τι ηλικία έχει κτλ.
Μου την δώσανε ένας που απλά την είχε μέσα στον σπίτι και δεν ήταν εκεί κιολασ και όταν μου την έφερε δεν μ είπε τπτ για το πουλί απλά μ το έδωσε σε ένα πάρα πολύ μικρό κλουβί λες και ήταν καναρίνι μπορώ να σου πω ότι έκανε ένα μήνα να προσαρμοστεί αλλά τώρα είναι εντάξει αλλα δεν ξέρω πόσο είναι και δεν έχει και δαχτυλίδι

Πανεμορφο πολακι και ωραια χρωματα👍
Σε ευχαριστώ :)
 
Back
Top