Γενικά Το νέο μέλος της οικογένειας, η Κάρυ

Anna Maria Mp

PB Member
Εγγραφή
1 Μαϊ 2021
Μηνύματα
501
Πόλη
Αθήνα
Με μεγάλη μου χαρά σας παρουσιάζω το νέο μέλος της οικογένειας μας, την Κάρυ!!
Η οικογένεια ολοκληρώθηκε με τον καλυτερο τρόπο, με αυτό το γλυκό κοριτσάκι!!
Είναι 3 μηνών, πολυ κοινωνική και δυναμική προσωπικότητα. Είναι όμως και πολυ τρυφερή και δοτική.

Αν και η απόκτηση της ήταν επεισοδιακή, αισθάνομαι ιδιαίτερα τυχερή και ευγνώμων που έφτασε τελικά στα χέρια μου,από έναν εξαιρετικό όχι μόνο εκτροφεα αλλά και άνθρωπο, τον @Geokilkis τον οποίο ευχαριστώ θερμά για όλα μέσα από την καρδιά μου.Ο Γιώργος είναι ένας άριστος επαγγελματίας , ο οποίος αγαπά και σέβεται όχι μονο την δουλειά του αλλά και τους μικρούς μας φτερωτους φίλους.

Επίσης, νιώθω την ανάγκη να πω ότι δεν θα τα κατάφερνα χωρίς την υποστήριξη και την βοήθεια μερικών πολύ καλών μου φίλων οι οποίοι μηνες τωρα άκουγαν(ανεχονταν🤣)τους προβληματισμους μου και με στήριξαν σε όλο αυτό το μακρυ ταξίδι. Αυτοί δεν είναι άλλοι από την @MARY58, τον @Kostas Pyl , την @Irene chatzimichail ,την@ΜΑΡΙΑαα , την @meniam και την @Ledagcc.

Για την ώρα η κατάσταση εδώ, είναι τσίου όλη μέρα η Κάρυ απο την καραντίνα και ο γαμπρός Πιτερ απαντάει τσίου και που είναι το πουλάκι. Θα την ρίξει άραγε??

Συνεχίζεται.... 🤭
 

Συνημμένα

  • IMG_20230215_131801.webp
    IMG_20230215_131801.webp
    18 KB · Προβολές: 54
  • IMG_20230215_131742.webp
    IMG_20230215_131742.webp
    25,1 KB · Προβολές: 53
  • IMG_20230215_131717.webp
    IMG_20230215_131717.webp
    36,4 KB · Προβολές: 53
@Anna Maria Mp η Κάρυ είναι πολύ τυχερή που έχει εσένα δίπλα της να την προσέχεις. Δεν υπάρχει αμφιβολία ότι το προξενιό θα πετύχει και το όμορφο ζεύγος Πίτερ Κάρυ θα ευτυχήσει δημιουργώντας μια όμορφη οικογένεια. Να την χαίρεσαι Άννα και να είσαστε όλοι σας δυνατοί και γεροί. Όλη την δουλειά την έκανες μόνη σου, εγώ δεν έκανα τίποτα απολύτως, σε ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου λόγια. Συγχαρητήρια επίσης στον @Geokilkis για τα ευτυχισμένα πουλιά που εκτρέφει.
 
@Kostas Pyl Σε ευχαριστώ πολυ για τα καλά σου λογια Κώστα!!
Μακάρι να τα πάνε καλά μαζί και γιατί όχι να γίνουν και ζευγάρι και να δω και μικρα Πιτερακια στο μέλλον🙂χαχαχα το πηγα μακριά 😋
 
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια, η "πληρωμή" μου είναι τα όμορφα λόγια σας.

Προτεραιότητα μου είναι τα πουλάκια μου να πηγαίνουν σε σωστά σπίτια και να είναι όλοι ευχαριστημένοι.

Εύχομαι να έχετε μια αρμονική συμβίωση και να πάνε όλα όπως τα θέλετε.

Ανησυχούσα πολύ γιατί η απόσταση είναι μεγάλη αλλά ο κόπος σου πιστεύω θα ανταμειφθεί με πολλά φιλιά και ο @Kostas Pyl με ατελείωτα χάδια.
 
Η κατάλληλη κούκλα νύφη για τον κούκλο γαμπρό! Ο Ωραίος κ η Ωραία.
Το ειδύλλιο έχει ξεκινήσει ακόμα κ από απόσταση! Αναμένουμε φωτογραφία από τα πρώτα φιλιά κ αγκαλίτσες παρακαλώ! 😍
@Geokilkis μπράβο σου που για άλλη μια φορά αποδεικνύεται ότι είσαι από τους εκτροφείς που τιμάνε αυτό που κάνουν, αγαπάνε τα πουλάκια κ τα φροντίζουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
@Anna Maria Mp είσαι αξία θαυμασμού εκτός από ψυχούλα. Τα έφερες όλα σε πέρας κ μπράβο σου Ανναμαρακι μου. Με το καλό να έρθουν τα Πιτερακια 😍🥰🧿
 
@Anna Maria Mp , χαίρομαι πολύ που ένα ακόμα πουλάκι θα έχει την τύχη να το φροντίζεις και να το συντροφεύεις.
Προσωπικά δεν θα ξεχάσω την αίσθηση που μου δημιουργήθηκε από εσένα όταν "σε γνώρισα" στο θέμα: https://community.petbirds.gr/threads/Βρήκα-στη-μέση-του-δρόμου-ένα-μωρό-δεκαοχτούρας.45224/
Να περνάτε καλά, να μας γράφετε τα νέα σας και Καλούς Απογόνους!
Ανησυχούσα πολύ γιατί η απόσταση είναι μεγάλη αλλά ο κόπος σου πιστεύω θα ανταμειφθεί με πολλά φιλιά και ο @Kostas Pyl με ατελείωτα χάδια.
για πες και σε εμάς....ο Κώστας γιατί θα ανταμειφθεί;
 
@MARY58 Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Μαιρουλα μου, με συγκινεις πραγματικά 😊
Χαίρομαι ιδιαιτέρα που το PB μας έφερε κοντά!! 😊
Το ειδύλλιο έχει παρει φωτιά μαζί με τα αυτιά μου φιλενάδα!! 🤣🤣
Εννοείται ότι θα στείλω φωτογραφικό υλικο από το τε τα τετ ωραίου και ωραίας!! 😍😍

@ianos αυτήν την ημέρα με την δεκαοκτουρα δεν θα την ξεχάσω ποτε.Εσυ και η Μαίρη μου αφήσατε μια αισθηση συμπόνιας ,που απαλυνε τον πονο μου και πρεπει να σου πω ότι χωρίς την δικιά μας παρότρυνση δεν θα έπαιρνα άλλο πουλακι!! 😌
Δεν μου είχε δωθεί η ευκαιρία να στο πω και να σε ευχαριστήσω για αυτό Γιάννη!!
Είσαι από τα άτομα μαζί με την Μαίρη που ξεχωρίζουν για την καλοσυνη τους εδω.
Να είσαι καλά και εννοείται θα σας γράφω νεότερα από τα παιδιά!! 😍

@ΜΑΡΙΑαα σε ευχαριστώ πολυ κοριτσάρα μου και εσύ να χαίρεσαι τον όμορφο Φωτακο σου!!!

@kika σε ευχαριστώ πολυ!!! 😍😍
 
Back
Top