Γενικά Το νέο μας καναρινάκι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eleanna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Eleanna

PB New Member
Εγγραφή
3 Μαϊ 2016
Μηνύματα
442
Πόλη
Πειραιάς
Καλησπέρα και πάλι. Πριν λίγες ημέρες, αποκτήσαμε ακόμη ένα αρσενικό καναρινάκι. Όνομα δεν του έχουμε δώσει ακόμη, αλλά είναι όμορφος. Οι φώτος είναι μόλις τον πήραμε, τώρα πλέον έχει ξύλινες πατήθρες. Δεν κελαηδάει προς το παρόν, ίσως γιατί είναι σε στάδιο προσαρμογής. Αυξάνονται τα πουλάκια μας!
 

Συνημμένα

  • aaaaaaaaa.webp
    aaaaaaaaa.webp
    13,2 KB · Προβολές: 92
  • aaa.webp
    aaa.webp
    12,1 KB · Προβολές: 87
  • 14218211_975035609289977_1015142352_n.webp
    14218211_975035609289977_1015142352_n.webp
    7,1 KB · Προβολές: 89
Κουκλάκι ζωγραφιστό, να το χαίρεστε! 🙂
Σε ευχαριστώ Μαράκι μου, να είσαι καλά!

Ουάου! Που τα κτυπάς τόσο όμορφα πουλάκια Ελεάννα μου;
Σου είπαν τί ράτσα είναι ή πάω για BA;
😀 Σε ευχαριστώ! Κατ' αρχάς είναι του 2016, έχει χρυσαφί δαχτυλίδι, απ' ότι μου είπαν είναι αχάτης κόκκινο μωσαικό, αλλά εγώ δεν γνωρίζω και πολλά. Εσείς θα μου πείτε που είστε γνώστες! Μου έκανε εντύπωση το χρώμα του και τον πήρα! 😛
 
😀 Σε ευχαριστώ! Κατ' αρχάς είναι του 2016, έχει χρυσαφί δαχτυλίδι, απ' ότι μου είπαν είναι αχάτης κόκκινο μωσαικό, αλλά εγώ δεν γνωρίζω και πολλά. Εσείς θα μου πείτε που είστε γνώστες! Μου έκανε εντύπωση το χρώμα του και τον πήρα! 😛
Αμάν πιά όλα στα είπαν... Κλέφτες θα γίνουμε. 🙂
Δεν είναι χρυσαφί είναι πορτοκαλί.Αν θές μας λές και τα νούμερα να δούμε χώρα.
Να σου ζήσει είναι πανέμορφο, να του βρείς, εν καιρώ και ταίρι.
 
Αμάν πιά όλα στα είπαν... Κλέφτες θα γίνουμε. 🙂
Δεν είναι χρυσαφί είναι πορτοκαλί.Αν θές μας λές και τα νούμερα να δούμε χώρα.
Να σου ζήσει είναι πανέμορφο, να του βρείς, εν καιρώ και ταίρι.
😀 ε όχι και κλέφτες, και τα λίγα που ξέρω από εσάς τα έμαθα! Απάντηση σε όλα! Θα δω τα νούμερα αύριο και θα σας πω. Σε ευχαριστώ 😛
 
Ωραίο το τυπάκι σας! Μου έκανε εντύπωση γιατι στην τελευταία φωτό ειναι σαν τελείως διαφορετικό πουλακι, σαν να μπλεδίζει - ειναι θέμα φωτισμού;
 
Πολυ όμορφο πουλακι. Μου αρέσουν τα χρώματα...
Καλημερα! Σε ευχαριστω πολυ, να εισαι καλα!

Τι φατσούλα όμορφη καμαρωτή είναι αυτή!
Να το χαίρεσαι!
Μόνο τα νυχακια του σαν να θέλουν λίγο κόψιμο και είναι οκ.
:)
Σε ευχαριστω πολυ! Ειναι μικρος ακομη, μολις προσαρμοστει θα τον περιποιηθω καταλληλως!

Ωραίο το τυπάκι σας! Μου έκανε εντύπωση γιατι στην τελευταία φωτό ειναι σαν τελείως διαφορετικό πουλακι, σαν να μπλεδίζει - ειναι θέμα φωτισμού;
Καλημερα! Την τελευταια φωτο την τραβηξε ο ανθρωπος που το πηρα, γι' αυτο και ειναι σαφως καλυτερη απο τις δικες μου που τις εβγαλα με κινητι. Οχι δεν μπλεδιζει, μαυρο-κοκκινο ειναι
 
Είναι ΤΕΛΕΙΟΣ! Να σας ζήσει! :D

Όνομα του βρήκαμε ή να του βρω εγώ τώρα που γυρίζει; 😛
Ευχαριστω Αλικη μου! Οχι δεν εχουμε βρει, εσυ σαν επισημη νονα εδω, πες καμια ιδεα 😀

Να σου ζήσει Ελεάννα! Πανέμορφο και τυχερό που ήρθε στα χέρια σου! Εύχομαι να σου χαρίσει πολλά τραγούδια!
Σε ευχαριστω πολυ Παναγιωτα μου για τα καλα σου λογια! Περα οτι τα λατρευω ολα, δεν θα μπορουσα να κανω πολλα χωρις ολους εσας με την υποστηριξη και τις πολυτιμες συμβουλες σας 🙄 και σας ευχαριστω
 
εσυ σαν επισημη νονα εδω, πες καμια ιδεα
Για κάποιο λόγο κοιτώντας τον μου ήρθε το Ροβινσώνας! Αν δεν σας αρέσει θα βρω άλλο δεν έχω θέμα! 😛
 
Όμορφο καναρίνι.
Πάντα μου άρεσαν αυτής της ράτσας τα πουλιά.
Θα δω τα νούμερα αύριο και θα σας πω.
Θα περιμένουμε να δούμε τα νούμερα σε άλλο θέμα...
Μη χαλάμε την παρουσίασή του.
 
Back
Top