Γενικά Το νεο καναρινι

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Marina21
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Marina21

PB New Member
Εγγραφή
17 Μαρ 2014
Μηνύματα
296
Πόλη
Λαμία
Καποιοι φιλοι οταν μιλουσαμε και τους ειπα οτι το καναρινι μου δεν ειναι καλα αποφασισαν να μου παρουν ενα νεο ως δωρο. Το νεο το καναρινακι μου το εφεραν σημερα, εινα αρσενικο και σκουφατο. Ειναι ομορφο κ αρκετα φιλικο :) θα ανεβασω και φωτος συντομα :)
 
Να σου ζήσει, κουκλάκι είναι!
Αλλά το βλέπω πλάι-πλάι με το άλλο... Που είναι η καραντίνα που σου είπε και η Παναγιώτα πιο πάνω; 😎
Το αλλο ειναι σε αλλο κλουβι. Ευχαριστω :)
 
Το αλλο ειναι σε αλλο κλουβι. Ευχαριστω :)
Δε σημαίνει κάτι αυτό. Διάβασε αν θες το άρθρο που σου παρέθεσα. Όταν τηρούμε καραντίνα τα πουλιά πρέπει απαραίτητα να βρίσκονται σε διαφορετικό χώρο.
 
Δε σημαίνει κάτι αυτό. Διάβασε αν θες το άρθρο που σου παρέθεσα. Όταν τηρούμε καραντίνα τα πουλιά πρέπει απαραίτητα να βρίσκονται σε διαφορετικό χώρο.
Καλως τοτε, ευχαριστω για την πληροφορια, θα το διαβασω.
 
Είναι πάρα πολύ όμορφο να σου ζήσει :)
Ελπίζω να μην κολλησε κάτι από το άλλο καναρινακι γιατί να ξέρεις ότι μεταφέρονται και με τον αέρα τα μικρόβια.

Δεν θυμάμαι αν για το άλλο σου καναρινακι έχεις ανοίξει θέμα αλλά τι έχει;
Γιατρός το είδε;
Είναι πολύ ευαίσθητα και είναι κρίμα να πάθει κάτι.
Θέλει άμεση θεραπεία για να το προλάβεις.
Να τα χαίρεσαι και τα 2.

Επίσης να πω (με τον φόβο να γίνω αντιπαθητικη) ότι οι πατηθρες είναι σε λάθος σημειο, καλύτερα να έχεις δύο πατηθρες μια δεξιά και μια αριστερά για να μπορεί να πετάει λίγο.

Είμαι σίγουρη ότι τα αγαπάς και τα φροντίζεις :)
 
Είναι πάρα πολύ όμορφο να σου ζήσει :)
Ελπίζω να μην κολλησε κάτι από το άλλο καναρινακι γιατί να ξέρεις ότι μεταφέρονται και με τον αέρα τα μικρόβια.

Δεν θυμάμαι αν για το άλλο σου καναρινακι έχεις ανοίξει θέμα αλλά τι έχει;
Γιατρός το είδε;
Είναι πολύ ευαίσθητα και είναι κρίμα να πάθει κάτι.
Θέλει άμεση θεραπεία για να το προλάβεις.
Να τα χαίρεσαι και τα 2.

Επίσης να πω (με τον φόβο να γίνω αντιπαθητικη) ότι οι πατηθρες είναι σε λάθος σημειο, καλύτερα να έχεις δύο πατηθρες μια δεξιά και μια αριστερά για να μπορεί να πετάει λίγο.

Είμαι σίγουρη ότι τα αγαπάς και τα φροντίζεις :)
Σε ευχαριστώ πολύ :)
Όχι δεν πιστεύω, ναι έχω ανοίξει θέμα. Γιατρός δεν το έχει δει τουλαχιστον ακομη.
Μην ανησυχεις φυσικά και δεν γίνεσαι αντιπαθητική θα τα αλλάξω ευχαριστώ για την συμβουλή 😉
Να 'σαι καλά σε ευχαριστώ, το ελπιζω :)
 
Να χαίρεσαι τον σκουφατο σου! Είναι όμορφο και ιδιαίτερο χρώμα!

Ελπίζω να μην αφήσεις το άρρωστο καναρινι στην τύχη του όμως τώρα που βρήκες νέα παρέα... κρίμα είναι...
 
Back
Top