Γενικά Το νεο μου παπαγαλακι!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης anatoly
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

anatoly

PB Member
Εγγραφή
18 Μαϊ 2008
Μηνύματα
1.341
Γει χαρα σε ολους
Εδω κ αρκετο καιρο ηθελα ενα νεο παπαγαλακι αλλα δεν εβρισκα μπλε, εχω ηδη απορριψει 2 πετ σοπ στην πολη μου, εε, δεν εχω κ πολλες επιλογες, η Κατερινη ειναι μικρη πολη, τσπ σημερα εντελως τυχαια σε ενα πετ σοπ που ειχα καιρο να παω κ σταματησα για τροφη το βρηκα το μικρακι μου! Ελπιζω να ειναι αρσενικο, ειναι μικρο ακομη, το παιδι στο πετ σοπ παντως θα μου το αλλαξει ειπε αν τελικα ειναι θυληκο, αλλα δεν νομιζω να χρειαστει, το εχω ηδη αγαπησει!
 

Συνημμένα

  • 30 9 08 002.webp
    30 9 08 002.webp
    48,4 KB · Προβολές: 86
  • 30 9 08 001.webp
    30 9 08 001.webp
    54,2 KB · Προβολές: 101
Να χαίρεσαι το καινούργιο σου φιλαράκι. Είναι ένα κουκλάκι :)
 
ομορφουλης ειναι... Ελπιζω να ναι αρσενικος με τα ολα του:D! Καλη διαμονη... Θα τον εχεις καραντινα και μετα θα τον βαλεις μαζι με τα αλλα;
 
Κουκλί, κουκλί! Δεν το συζητώ! Να το χαίρεσαι!
 
ομορφουλης ειναι... Ελπιζω να ναι αρσενικος με τα ολα του:D! Καλη διαμονη...θα τον εχεις καραντινα και μετα θα τον βαλεις μαζι με τα αλλα?
Εννοειται!
Υ. Γ. 2-3 εβδομαδες καραντινα ειναι αρκετες;
 
15 μερες ειναι αρκετες. ωραιος ο μικρουλης,ξεχωριζει νομιζω απο το πληθος λογω χρωματων
 
Ανατολή πολύ όμορφος ο μπλέ νέος σου φίλος να σου ζήσει!
 
Είναι κουκλάκι, να το χαίρεσαι! Το μπλε του είναι εκθαμβωτικό, είναι πανέμορφο! Όταν εξοικειωθεί, περιμένουμε κι άλλες φωτό!
 
Ωραίος Ανατολή μπράβο, να το χαιρεσε...

Ενα τετοιο θελω και εγω αλλα εξημερωμενο.

Πόσο το πήρες; Ξερω ειναι φτυνα αυτα τα παπαγαλακια, αλλα νομιζω οτι εδω στον τόπο που, βαράνε.. Πολύ...
 
Από Ηράκλειο είσαι Πόπη; Δεν νομίζω ότι είναι ακριβά τα bugies..Αυτές οι τιμές είναι ίδιες πάνω κάτω.. Υπάρχουν αξιόλογα pet shops και άμα ψάξεις σίγουρα θα βρεις. Όταν λες ακριβά, πόσο εννοείς; Αν είναι ταισμένα στο χέρι ανεβαίνει παραπάνω η τιμή. Αλλά τώρα δε νομίζω να βρήκες και μάλιστα Budgie ταισμένο στο χέρι στη Κρήτη! Αν το πάρεις άγριο, αλλά να είναι μόλις που θα έχει ανεξαρτοποιηθεί από τους γονείς του, μια χαρά εξημερώνεται με λίγη υπομονή! Πιστεύω ότι την έχεις αφού αγαπάς και έχεις τόσα ζωάκια! 😉
 
Ωραίος Ανατολή μπράβο, να το χαιρεσε...

Ενα τετοιο θελω και εγω αλλα εξημερωμενο.

Πόσο το πήρες; Ξερω ειναι φτυνα αυτα τα παπαγαλακια, αλλα νομιζω οτι εδω στον τόπο που, βαράνε.. Πολύ...
Το πηρα 15 ευρω
 
Back
Top