Ασθένειες Το παπαγαλάκι μου έβγαλε κάτι στο μάτι

Καλημερα. Οπως καταλαβαινεις η εικινα αυτη δεν ειναι καλη.Χρειαζεται με καποιο τροπο να επικοινωνησεις με πτηνιατρο να τους στειλεις την φωτο αυτη και να σου πει τι αγωγη να ακολουθησεις.Υποθετω οτι δεν εξελιχθηκε απο την μια μερα στην αλλη αυτη η κατασταση?
Τον νοεμβριο ενα αλλο budgie ειχε καποια θεματα και θα απευθυνοσουν σε ενα pet shop αμαζονιος γιατι δεν εχεις κοντα σου πτηνιατρο αν δεν κανω λαθος . Δεν ειναι το ιδιο λογικα αλλα εκεινο τι ειχε? πηρε καποια αγωγη και απομονωθηκε απο τους αλλους παπαγαλους? To ρωταω μηπως τελικα επιμολυνε το ενα το αλλο .
[automerge]1708583942[/automerge]
 
Τελευταία επεξεργασία:
@φιλομαθης όχι το παπαγαλακι μου έγινε καλά μας είχαν δώσει αγωγή και το προλάβαμε..
[automerge]1708587107[/automerge]
@φιλομαθης αυτό με το ματάκι είναι της μικρής μου αδερφής δεν έχει καμία επαφή με τα άλλα ειναι στο σπίτι των γονιών μας
[automerge]1708587261[/automerge]
@φιλομαθης δεν γνωρίζω πως εξελίχθηκε αυτήν η κατάσταση γιατί δεν ήμουν εκεί
 

Συνημμένα

  • IMG_20240222_092832.webp
    IMG_20240222_092832.webp
    38,9 KB · Προβολές: 17
Επικοινωνησες εκ νεου με τους ιδιους ? Ζητησαν να το δουν απο κοντα ?
Συνεργαζεται με καποιο πτηνιατρο το συγκεκριμενο ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: MARY58
Επικοινώνησαν οι γονείς μου με κτηνίατρο αλλά τους είπε να πάνε σε πτηνιατρο το παπαγαλάκι αυτό είναι στην Αθήνα ξέρετε κάποιον καλό πτηνιατρο να το πάνε για να μην το πανε όπου νάνε
 
Στο προηγούμενο θέμα που είχες ανοίξει σε μια απάντηση που σου είχε δωθεί αναφέρθηκε η λίστα των πτηνιατρων.
Εγώ θα πρότεινα να δεις την λίστα να εντοπίσεις κάποιον κοντά τους να κάνεις εσύ μια πρώτη επικοινωνία μαζί του , να δει την φωτό και μετά κανονίζεται τα υπολοιπα
Post in thread 'Το παπαγαλάκι μου δεν είναι πάρα πολύ καλά' https://community.petbirds.gr/threads/Το-παπαγαλάκι-μου-δεν-είναι-πάρα-πολύ-καλά.47825/post-2534214
 
Back
Top