Γενικά Το πρώτο μου βίντεο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Ladonna
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Ladonna

PB Member
Εγγραφή
20 Αυγ 2009
Μηνύματα
293
Πόλη
Πειραιάς
το πρώτο βίντεο του κανακάρη μου στο You Tube !

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
 
Αυτή τη φορά δεν έβγαλε κουμπί. Αλλά με λίγη επιμονή, τα καταφέρνει.
Προσπάθησα να τον τραβήξω όταν έκανε μπάνιο, αλλά όποτε με βλέπει με τη μηχανή καρφώνει το βλέμμα πάνω της και δεν κουνιέται με τίποτα. Μόνο το πληκτρολόγιο κατάφερε να τον απασχολήσει αρκετά!
 
Ώστε αυτός χακάρι το διαδίκτυο ε.? χα! Χα!
Τέλειος να των χαίρεσαι
 
χαχα! :D Τι καλος! :) Βλεπω ειναι και καλο παιδι διοτι ο δικος μου αν ακουμπησει το πληκτρολογιο δεν υπαρχει περιπτωση να μη βγαλει κουμπι.
 
Nα τον χαίρεσαι, να περνάτε όμορφα! Πετάει ή έχει κομμένα φτερά; (Πάει το πληκτρολόγιο!)
 
Φοβερός και πολύ όμορφος... Λίγη προσπάθια ακόμα και αποχαιρέτα το πληκτρολόγιο... :) Να σου ζήσει...
 
Για κάποιο λόγο τα περισσότερα πουλιά λατρεύουν το πληκτρολογιο. Μου αρέσει πολύ αυτό το περισπούδαστο βλέμα προσοχής που έχει ο μικρός σου στο βίντεο! Πάντως καλού-κακού κλείδωσε το πληκτρολόγιο πριν τον αφήσεις να παίξει. Εμένα μιά φορά είχαν καταφέρει να μου το μπλοκάρουν!
 
πολυ ωραιος! ααα και που εισαι, μην παιδευεσαι να παρεις παιχνιδια η να φτιαξεις... Δωσε του ενα πληκτρολογιο, κανενα mouse κτλ
 
πολυ γλυκας! Θα το δει η μικροσοφτ αυτο το βιντεο και θα στον παρει να κανει κρασ τεστ στα πληκτρολογια της😀 τι σκεφτηκα ο βλακας εε να σου ζησει!
 
ευχαριστώ παιδιά!
έχω δει πολλούς παπαγάλους να λατρεύουν τα πληκτρολόγια... Φαντάζομαι είναι επειδή μας βλέπουν εμάς να ασχολούμαστε πολύ με αυτά και τους προκαλούν την περιέργεια.

Ρούλα, τα φτερά του είναι κομένα.
 
Back
Top