Γενικά Το πρώτο μου γκλόστερ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης paoki72
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

paoki72

PB Member
Εγγραφή
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
245
Πόλη
Πολύχρονο
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΓΚΛΟΣΤΕΡ ΚΑΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΗ ΤΟΝ ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ. ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
 
Για τον gorgino που το μετέφερε στα χέρια του από την μακρινή Αθηνα για την φιλοξενία του, τίποτα; …αχάριστοι άνθρωποι …
 
GEORGINO ΜΟΛΙΣ ΣΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ Π. Μ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΑΠΟ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΤΟΥ ΠΟΥΛΙΟΥ(ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
 
Φιλαράκο μπράβο. Το γκλοστεράκι σου είναι πολύ πρώτο. Να το χαίρεσαι και σύντομα να του βρεις κι ενα θυληκό για να το ζευγαρώσεις. 🙂
 
ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΟ! ΕΜΕΝΑ ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΥΛΑΚΙ;
 
Καλέ μου φίλε να σου ζήσει, εύχομαι και καλά ζευγαρώματα!

Είμαι σίγουρος ότι αυτές τις ανταύγειες πολλές τις ζήλεψαν ! :laugh::laugh:

Συγχαρητήρια στον Δημήτρη για την ευγενική του χειρονομία και στον Gorgino που τον κέρδισε η μαγειρική 😱 και τον έχασε το φόρουμ !:D

Γιάννης
 
να το χερεσε φιλε Δημητρη ειναι σκετο κουκλι!
φιλε Γιαννη να εισαι συγουρος οτι πολλες ετρεξαν αμεσως στο κομωτηριο να κανουν τετοιες ανταβγες :D
ενα μεγαλο μπραβω στον τζορτζινο που εκανε την μεταφορα
 
Εγω παντως δεν ζηλεψα τις ανταυγειες... Εξ αλλου εχω... 😀 αλλα εκεινο το μενεξεδι δαχτυλιδακι πολυυυ μου αρεσε... Τι ονομα του εδωσες;
 
ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ.ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΟΡΩΝΑΣ ΖΙΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΠΡΙΓΚΙΠΑ.
 
Back
Top