Το σκυλάκι μου η Μαλού

@giannisvlg Η Μαλου ειναι μια γλυκα!Το δικο μου το ειχα παρει 40 ημερων και ηταν τοσο δα!αφου ελεγα να το πιασω να το χαιδεψω ή θα του κανω καμια ζημια;τα σκυλια ειναι το κατι αλλο!Να την χαιρεσαι την κουκλα σου! 😍
 
@giannisvlg Ματια μου! 😍Και εγω της ειχα παρει κρεβατακι αλλα παω εγω και κοιμαμαι εκει και εκεινη κοιμαται στο διπλο κρεβατι μου 🤣 περα απο την πλακα τζαμπα της το ειχα παρει ουτε μια φορα δεν κοιμηθηκε ουτε να κατσει ουτε τιποτα!πλεον βαζω εκει τα παιχνιδια της!και παλι να την χαιρεσαι την κουκλα σου!
 
@Elli Εμάς είναι τεμπελα.Δε της αρεσει η βολτα θελει να ξαπλωνει ολη μερα😂...Επισης εμεις ως κρεβατι πλεον της εχουμε μια μεγαλη μαξιλαρα απο καναπέ.Αλλα την λατρεύω με εχει κανει να αισθανθώ καλύτερα σε πολλά πράγματα.
 
@giannisvlg Ειναι αυτο που λενε (δεν ξερω αν το ξερεις):καλο το καθησιο αλλα σαν την ξαπλα δεν εχει 🤣!ετσι το παει η Μαλου!τα σκυλια ειναι το κατι αλλο απεναντι στον ανθρωπο!σε κοιτανε στα ματια και λες τωρα θα μου μιλησει!τα σκυλια βοηθανε παρα πολυ!
 
@Elli Aυτο ακριβώς.Και δε σας ειπα που την βρηκα γυρνώντας απο το σχολείο να μη το πιστεύετε.Στα σκουπιδια ηταν το καημενο.Και απορούσα πιο άνθρωπός ειχε τα αντερα να βλάψει ενα τετοιο πλασματακι.🙄
 
@giannisvlg Αν ειναι δυνατον!ποσα τετοια εχουμε ακουσει - δει και χειροτερα μην σου πω!ειναι πολυ ακαρδο αυτο και ολα τα υπολοιπα που κανουν στα σκυλακια!αλλα θα ανοιξουμε τεραστιο θεμα συζητησης και θα χαλασουμε το θεμα της Μαλου! 😁
 
Back
Top