Το σκυλάκι μου ο Snow

ΜΑΡΙΑαα

PB Member
Εγγραφή
3 Ιουν 2020
Μηνύματα
1.945
Πόλη
Τρίκαλα
Δεν υπάρχει καλύτερη μέρα για να παρουσιάσω τον καινούριο μου έρωτα! Μου έχει κλέψει την καρδιά και αυτός! Η οικογένεια μας μεγάλωσε! 😍
 

Συνημμένα

  • B57B5D04-D0D5-4C10-921F-1C1E1EA8EFC7.webp
    B57B5D04-D0D5-4C10-921F-1C1E1EA8EFC7.webp
    159,8 KB · Προβολές: 44
  • image.webp
    image.webp
    137,9 KB · Προβολές: 45
  • image.webp
    image.webp
    185,9 KB · Προβολές: 45
@ΜΑΡΙΑαα Να σου ζησει!Φατσα μεγαλη!Ειδικα αυτα τα ματια που κοιτανε οταν εχουν κανει ή προετοιμαζουν κατι κακο-ζημια ειναι μια τρελα!Να τον χαιρεσαι😍Ειναι μια γλυκα για πολλα πολλα φιλακια!Φανταζομαι ζηλια ο Φωτης 🤣

Να δωσεις στον Snow πολλα πολλα φιλια και στον Φωτη τον ζηλιαρη😘
 
@ΜΑΡΙΑαα 🤣 Καταλαβα! Αφου τα εχω ολα τι να ζηλεψω θα λεει...Το πολυ πολυ καποια μερα θα γινω furby να κανω και εγω ναζια🤣

Και παλι να τον χαιρεσαι τον Snow!Ειναι μια γλυκα! Μην μας ξεχνας να μας βαζεις που και που οποτε μπορεις φωτογραφιες του😍
 
Δεν υπάρχει καλύτερη μέρα για να παρουσιάσω τον καινούριο μου έρωτα! Μου έχει κλέψει την καρδιά και αυτός! Η οικογένεια μας μεγάλωσε! 😍
Να σου ζήσει ο κούκλος
 
Ευχαριστώ πολύ όλους παιδιά για τις ευχές σας! Ήταν ένα όνειρο μου εδώ και δέκα χρόνια που ήρθα στα Τρίκαλα! Πάντα είχα σκυλιά και ήταν αυτό το κάτι που πάντα μου έλειπε! Και επιτέλους ήρθε το μωράκι μου❤️️️️😍
 
@ianos ευχαριστώ πολύ! Μου τον χάρισαν.
Είναι μαλτεζάκι;
Δεν είμαι σίγουρη...
Πάντως είναι υπέροχος και το κυριότερο δεν αφήνει καθόλου τρίχες γιατί το μαλάκι του είναι μεταξένιο!
 
ν αφήνει καθόλου τρίχες
Εισαι πολυ τυχερη!ΙΟχι οτι την δικια μου δε την λατρευω αλλα εχω σκοπο να την τυλιξω με την χαρτοταινια🤣
 
Τις προάλλες μάλλον τα μπέρδεψα, εννοούσα ότι μου μοιάζει με westie (τα west highlands) και μπορεί να κρατάει από αυτήν τη ράτσα, μια και σε γενικές γραμμές δεν αφήνουν πολλές τρίχες καθώς λέγεται (και όταν τα πλένεις / βρέχονται, δεν αφήνουν αυτήν την τρομακτική μπόχα που έχουν τα περισσότερα σκυλιά λόγω λιπαρότητας του δέρματός τους)
Ό,τι και νά ναι όμως, πλέον είναι ο σκυλάκος σου, και πράγματι είναι αξιολάτρευτος.
 
Back
Top