Γενικά Το τελος του Μητσου πρεπει να ηταν τραγικο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης xrisss
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

xrisss

PB New Member
Εγγραφή
14 Απρ 2007
Μηνύματα
56
Πόλη
Άργος
Σήμερα το πρωί ο πατέρας μου βρήκε μες τα αίματα το cokatiel μου τον Μήτσο τον οποίο τον είχαμε εδώ και 7 χρόνια.
Τα ξημερώματα πρέπει να το επιτέθηκε ένα κουνάβι. Δεν πείραξε κανένα από τα 10 καναρίνια μου που όλα τα έχω στον ίδιο χώρο μόνο τον παπαγάλο μου. Αίματα είχε και όλη η σκάλα. Εγώ δεν τον είδα πως τον είχε κάνει δεν μπόρεσα.
Αλλά τρία άτομα κλαίμε από το πρωί σαν παιδιά.
Νιώθω οτι έχασα άνθρωπο δύσκολα θα το ξεπεράσω.
Θέλω να του πω οτι ήταν ο καλύτερος μου φίλος γιατί του τα έλεγα όλα και οτι θα τον αγαπάω και θα τον θυμάμαι πάντα.
 
Αυτός ήταν ο Μήτσος.
 

Συνημμένα

  • P5120050.webp
    P5120050.webp
    30,2 KB · Προβολές: 110
  • P4120010.webp
    P4120010.webp
    57,2 KB · Προβολές: 103
Λυπαμαι πολυ για τον ομορφουλη, εχω ζησει και εγω τετοιες απωλειες αλλα με παπαγαλομ πρεπει να ειναι χειροτερα γιατι εχεις επαφη.
 
Το καημένο μου..☹
Λυπάμαι πολύ για την απώλεια σου..
 
Λυπάμαι πάρα πολύ για την απώλειά σου, είναι πολύ κρίμα να έχει τέτοιο τέλος αυτό το γλυκό πλάσμα...
 
Ax με στεναχωρεσες βραδιατικα. Βρηκε φρικτο θανατο. ☹
 
Πωπω κ εγώ στεναχωρήθηκα.
Δεν μπορώ να βλέπω τέτοια thread να ανοίγουν, μακάρι να μην χρειαζόταν ποτέ να ποστάρει κάποιος κάτι τέτοιο εδώ, να μην έχανε κανείς τα πουλάκια του με τέτοιο τρόπο. Κάτι τέτοια μου θυμίζουν κάτι καναρινάκια π ΄χω χάσει κατά καιρούς από επιθέσεις αρπακτικών. Η πίκρα μεγάλη, μέχρι κ στον ύπνο μου τα ΄βλεπα μερικά.
Κρίμα για τον παπαγάλο σου,το μόνο π μπορώ να σου πω είναι να είσαι καλά να τον θυμάσαι..
 
Λυπάμαι για την απώλειά σου, Χριστίνα. Εχω χάσει κι εγώ καναρίνι από επίθεση αρπακτικού και ήταν πολύ δυσάρεστο. Κουράγιο.
 
Χριστινα πολυ κριμα για τοπουλακι, αν ηταν οντως κουναβι θα ξαναρθει σημερα η αυριο για τα υπολοιπα, παρε τα μετρα σου! 😡
 
Back
Top