Γενικά Το split pied cockatiel μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης thanos22
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

thanos22

PB New Member
Εγγραφή
7 Μαϊ 2008
Μηνύματα
79
Πόλη
Πετράλωνα
αυτες ειναι η νεες φωτο τις μικρης μου(ροζα) μαζι με το νεο της κλουβι και στην μια φωτο φαινονται οι ασπρες πιτσιλιες.
 
με συνχωρειτε για την καθυστερηση αλλα μολις τωρα τις εφτιαξα...

DSC01749.webp
 

Συνημμένα

  • DSC01746.webp
    DSC01746.webp
    18,1 KB · Προβολές: 76
  • DSC01747.webp
    DSC01747.webp
    13,6 KB · Προβολές: 78
  • DSC01748.webp
    DSC01748.webp
    12,8 KB · Προβολές: 82
  • DSC01750.webp
    DSC01750.webp
    15,2 KB · Προβολές: 72
  • DSC01751.webp
    DSC01751.webp
    34,5 KB · Προβολές: 74
Πανέμορφη και πολύ ωραίο το κλουβάκι της!
Καμιά πατήθρα ακόμα να της έβαζες και δεν βλέπω σουπιοκόκαλο.
Ναι φαίνεται το άσπρο σημάδι στο κεφάλι της. Αν θες να της φτιάξεις παιχνιδάκια, ρίξε μια ματιά εδώ Χειροποίητα παιχνίδια παπαγάλων (ιδέες και κατασκευές μου).
Να σου ζήσει!
 
καλησπερα μαρια αντι για σουπιοκοκαλο της εχω βαλει μια ροζ με ιοδιο που ειναι μου την εδωσε ο πετ σοπας για καλητερα μου ειπε. Παιχνιδια της φτιαχνω σιγα σιγα και την τεταρτη τηα παω να παρω κλικερ ηδη εχει ψιλοδεθει μαζι μου της εχω μαθει το up χωρις ιδιαιτερο κοπο.
 
Το κάθε μαγαζί θέλει να πουλήσει τα προϊόντα του. Το σουπιοκόκαλο είναι η καλύτερη πηγή ασβεστίου. Τα υπόλοιπα θα τα αντλεί από μια πλήρη διατροφή.
Κλίκερ για πουλιά ; Με πιάνεις αδιάβαστη.
 
βασικα ειναι το ιδιο με αυτο για τους σκυλους και το χρησιμοποιουν για επιβραβεευση επειδη κανει παντα τον ιδιο ηχο ενω ο ανθρωπος δεν εχει παντα τον ιδιο τονο φωνης θα σου βαλω βιντεο παρακατω για να δεις πως γινεται και εγω τυχαια επεσα πανω σε αυτο.
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
πιστευω οτι ειναι ενας καλος τροπος εκπαιδευσης για παπαγαλους ακομα και για σκυλια..
 
Ωραία! Πάντως πάτε καλά και χαίρομαι πολύ :)
 
ενταξει τα ψιλοκαταφερνουμε μαζι αλλα εδω 15 μερες την πηρα Αρτα και δεθηκε πιο πολυ με την γιαγια μου και εμενα με εχει στο ψιλοφτυσιμο ☹
 
Χα χα θα είναι πιο ήρεμη και γλυκομίλητη γι αυτό. Δεν πειράζει. Ενδιαφέρον το κλίκερ αλλά θέλεις να της μάθεις τόσα κόλπα και το θεωρείς απαραίτητο; Έχεις μάθε πόσο κοστίζει;
 
το θελω πιο πολυ για να της φωναζω και να ερχεται στο χερι μου αλλα αυτο θα γινει σιγα σιγα. τα κλικερ ξεκινανε απο τα 2,50 ευρω και φτανουν μεχρι τα 5 (υπαρχουν και ακριβοτερα αλλα δεν αξιζει).
 
α εντάξει τότε :) προχώρα και λέγε μας αποτελέσματα
 
θα σας κραταω ενημερους την τεταρτη θα το παρω και θα αρχισω σιγα σιγα μεχρι να φτασουμε σε ενα καλο σημειο..
 
Back
Top