Γενικά Τραγουδιστής στη στέγη

τουιτι

PB New Member
Εγγραφή
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
26
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Τραγουδιστής στη στέγη.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Που τα ανακάλυψες βρε θηρίο. Πρέπει νάναι δυό χρόνια που τάχα ανεβάσει
κάνοντας κάποιες δοκιμές στον υπολογιστή και σε κάποια μικροπρογράμματα
επεξεργασίας βίντεο.
 
:Dκατι παιζεται μου φαινεται με το λινκ και εμφανιζει την προσωπικη σελιδα του καθενος στο youtube εφοσον εχει (σε καθεναν διαφορετικο δηλαδη) ή τιποτα σε οποιον δεν εχει ανεβασει καποια βιντεακια. Την ιδια εκπληξη με τον κ μακη ειχα και γω νωριτερα οταν το πρωτοδα:D την παλια μου κλουβα κλπ...
 
Μακη, δεν καταλαβαινω τι μου λες. μπορεις να μου εξηγησεις;
To λίνκ που έβαλες εμφανίζει στο κάθε έναν απο εμάς τον λογαριασμό του
στο YOU-TUBE. Ετσι εγώ βλέπω ανοίγοντάς το, τα δικά μου βίντεο, αυτά που έχω ανεβάσει εγώ
εδώ και δυό χρόνια. Νόμιζα οτι κι' εσύ βλέπεις το ίδιο, γι' αυτό σου γράφω...
Που τα ανακάλυψες βρε θηρίο
 
Μακη δεν γνωριζω πολλα απο pc δεν μπορω να σου εξηγησω τι εκανα. Το θεμα ειναι το βιντεο που ανεβασα το βλεπετε;
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
.
Μακη εκανα λαθος. αυτο ειναι το σωστο. Κι εγω που νομιζα οτι μου ελεγες πως εκλεψα το βιντεο σου.συγνωμη
 
ωραιος ο δικο σου. Βγηκε μια βολτα να ξεσκασει και ειπε να το ριξει στο τραγουδι:D
 
To πρωτο λινκ ειναι το σωστο που εβαλες. Το δευτερο μας βγαζει παλι τα βιντεο μας:Big Grin:

Ωραιο το καναρινακι σου και με πολυ ωραιο κελαϊδιμα. Να σου ζησει.
 
ειναι ομονος που αφηνω να βγαινει. Ειναι ο πατερ φαμιλιας. Περνα απο ολα τα κλουβια επιθεωρει και ξαναμπαινει Δημητρη.



ευχαριστω Φωτη
 
Ωραιος ο Τουίτη Νικόλα! Μοιαζει να κανει φωνητικά στην μουσικη που ακουγεται απο πίσω :)

Να σου πω την αλήθεια, στην αρχη τρομαξα λιγο... Κατι ο τίτλος κατι οι πρώτες σκηνές, νομισα πως τραγουγουσε σε εξωτερικο χωρο... ( σε βεράντα) Μεχρι να δω οτι ηταν σε εσωτερικο χωρο καρδιοχτύπησα! 🙂 Να τον χαιρεσαι!
 
μα δεν ειναι βεραντα;



ενα πραγμα που θελω πολυ αλλα δεν προσπαθησα ποτε να τα καταφερω (ισως γιατι φοβαμαι να τα παιρνω για ταισμα αν δεν υπαρξει αναγκη απο τους γονεις) ειναι να εχω ενα πουλακι εξημερωμενο:)

να τον χαιρεσαι και να ναι παντα καλα και ακμαιος σαν και τον δικο μου 9χρονο παππου
 
Δημητρη να σου ζησει αλλα 9. Ειναι μεσα σε μαγαζι. Να ξερεις οτι μαθαινουν πολυ αργα και χρειαζεται υπομονη. Πολλες φορες μαλιστα ενω ξερουν τι τους ζητας κανουν το δικο τους. Πρεπει να επιμενεις ξανα και ξανα. Παντως εγω τα καταφερα και με αυτον και με ενα σκαθακι αγριο που μου εφερε ενες φιλος



ευχαριστω Τζωρτζινα, εγω δεν τρομαζω πια. Τον αφηνω ελευθερο στο μαγαζι και μαλιστα λογω καλοκαιριου με ανοιχτη πορτα ΥΓ.. Εχει αδυναμια στον Βοσκοπουλο
 
Tώρα τον βλέπω κι' εγώ κανονικά.Ωραίος είναι, να τον χαίρεσε.
 
Back
Top