Γενικά Τσάρλυ, ένα φετινό τιμπραντάκι

kostellou Elen

PB New Member
Εγγραφή
11 Μαϊ 2023
Μηνύματα
141
Να σας γνωρίσω τον τσαρλυ ένα φετινό τιμπραντακι που από τις 6.30 αρχίζει να κελαηδάει κι όταν ακούει βρύση πατάει τέρμα το γκάζι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230509_204647_Gallery-2.webp
    Screenshot_20230509_204647_Gallery-2.webp
    100,5 KB · Προβολές: 66
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Να το χαίρεσαι Ελένη. Ανέβασε αν θέλεις μία φωτογραφία που να φαίνεται ολόκληρο το κλουβί μαζί με το πουλάκι για να δούμε μήπως υπάρχει κάτι που θα ήταν καλό να διορθώσεις.
 
Θα ανεβάσω αν και το ανέβασμα είναι ένας μπελάς με το μέγεθος αρχείου που πάντα είναι μεγαλο
Ο πιο εύκολος τρόπος είναι να περνάς τις φωτογραφίες από το messenger και να τις παίρνεις από εκεί έτοιμες για ανέβασμα...
 
Δηλ πως γίνεται αυτό? Να τις στέλνω κάπου μέσω μεσεντζερ?μου χει σπάσει τα νεύρα η εφαρμογή που δεν ανεβάζει τιποτα
 
Να σας γνωρίσω τον τσαρλυ ένα φετινό τιμπραντακι που από τις 6.30 αρχίζει να κελαηδάει κι όταν ακούει βρύση πατάει τέρμα το γκάζι
Φετινό εννοείς ότι είναι 2-3 μηνών και κελαιδάει; !!!!
 
Φετινό εννοείς ότι είναι 2-3 μηνών και κελαιδάει; !!!!
Είναι γεννημένο γεναρη και όχι απλά κελαηδάει βέβαια δεν κελαηδουσε έτσι όταν το πήρα αλλά τώρα επειδή του βάζω και ακούει και άλλα καναρινια,τα σπάει
 
Να σας γνωρίσω τον τσαρλυ ένα φετινό τιμπραντακι που από τις 6.30 αρχίζει να κελαηδάει κι όταν ακούει βρύση πατάει τέρμα το γκάζι
Ένα πολύ μικρό δείγμα από τον τσαρλυ μου
 

Συνημμένα

@kostellou Elen όχι δεν παίζει. Σκέψου έκανα κ λήψη του αρχείου αλλά τίποτα..🙄
 
Να το χαίρεσε και να χαλάει το κόσμο όλη μέρα!Από εκτροφέα τιμπραντο το πήρες;
Ναι από καρδιτσα .
[automerge]1684944084[/automerge]
@kostellou Elen όχι δεν παίζει. Σκέψου έκανα κ λήψη του αρχείου αλλά τίποτα..🙄
Κριμα δεν ξέρω όμως πως να βοηθησω
[automerge]1684944151[/automerge]
Να το χαίρεσε και να χαλάει το κόσμο όλη μέρα!Από εκτροφέα τιμπραντο το πήρες;
Σε ευχαριστώ παντως
 
Back
Top