Τo PetBirds είναι παρόν στις εκθέσεις

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mgerom
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Νοερά τουλάχιστον. :)

Καλή επιτυχία στη διοργάνωση και καλή τύχη σε όλους τους συμμετέχοντες.
 
Νοερά τουλάχιστον.

Καλή επιτυχία στη διοργάνωση και καλή τύχη σε όλους τους συμμετέχοντες.

Οχι μόνον νοερά αλλά και... Δι' αντιπροσώπου. 😀 !

missing-image.png


Θα υπάρξει και συνέχεια στο φωτογραφικό υλικό, ώστε να πάρουν όλοι μια γενικότερη άποψη απο την έκθεση του Ε.Λ. Κ. Ε
Εξ ' άλλου δεν θα χαθούμε. Απο 7-14 είναι και η έκθεση του δικού μου συλλόγου ( Α.Λ. Ο. Π ). Θα υπάρξει και απο εκεί υλικό.
Με μεγάλη ποικιλία πουλιών. Υπομονή .

Οσοι μπορείτε δώστε το παρόν. Μια ωριαία βολτίτσα μέσα στα πουλιά, είναι πολύ χαλαρωτική και ενδιαφέρουσα, ακόμα και για τους "μπόμπιρες".
 
Και αν κατάλαβα σωστά... ως κριτής.

Το Σάββατο θα είμαι παρών.
 
Και αν κατάλαβα σωστά... ως κριτής.

Το Σάββατο θα είμαι παρών.

Βασίλη σε περιμένω .
-Οχι - οχι. Σαν εκπαιδευόμενος "δόκιμος" κριτής. Ομοσπονδιακός κριτής είναι ο panosm . (τον βλέπεις δίπλα) Aν υπήρξα καλός μαθητής αυτά τα χρόνια, θα το δούμε πιθανότατα του χρόνου, που θα διεκδικήσω... Την άνοδό μου στην κατηγορία 😀 ο παλιόγερας!
 
Βασίλη σε περιμένω .
-Οχι - οχι. Σαν εκπαιδευόμενος "δόκιμος" κριτής. Ομοσπονδιακός κριτής είναι ο panosm . (τον βλέπεις δίπλα) Aν υπήρξα καλός μαθητής αυτά τα χρόνια, θα το δούμε πιθανότατα του χρόνου, που θα διεκδικήσω... Την άνοδό μου στην κατηγορία 😀 ο παλιόγερας!
Νομίζω πως είναι μια εντελώς φυσιολογική εξέλιξη στην πορεία του @mgerom. Καλή δύναμη Μάκη και μελλοντικά δίκαιες κρίσεις!
 
Βασίλη σε περιμένω .
-Οχι - οχι. Σαν εκπαιδευόμενος "δόκιμος" κριτής. Ομοσπονδιακός κριτής είναι ο panosm . (τον βλέπεις δίπλα) Aν υπήρξα καλός μαθητής αυτά τα χρόνια, θα το δούμε πιθανότατα του χρόνου, που θα διεκδικήσω... Την άνοδό μου στην κατηγορία 😀 ο παλιόγερας!

Και βέβαια θα τα πούμε ακόμα μία φορά από κοντά.

Είμαι λάτρης των "παλιόγερων"...😀 (μακάρι νά ταν όλοι οι παλιόγεροι σαν εσένα)

Τον είδα και τον Πάνο... Που τον περιμένουμε να είναι πιο ενεργός εδώ.

Και όχι μόνο τον Πάνο...

Ετοιμάζω πολύ αξιόλογους εκτροφείς να είναι πλέον μαζί μας.
 
... Καλή δύναμη Μάκη και μελλοντικά δίκαιες κρίσεις!

Νάξερες τι βάρος είναι αυτό. ΔΙΚΑΙΗ ΚΡΙΣΗ ! Να ξέρεις οτι οι κόποι του άλλου και μάλιστα ολόκληρη η χρονιά, είναι στο δικό σου χέρι και κρέμονται απο τα δυο Να που θα γράψεις στην στήλη total :
 
περα απο τον κο. Μακη περιμενουμε και καποιους ''αλλους'' στην εκθεση μας! 😀 ο ΑΒΑΤΟΝ καταλαβε...

δικαιες κρισεις κε. Μακη αλλα οχι ''αυστηρες'' ε;😀

ευχαριστουμε σταυρο για την αψογη συνεργασια, που φυσικα δε σταματαει εδω!

περα απο το ''διδυμο'' στις φωτος
ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω και στον κο.Αθανασιο Υφαντη που οποιος δεν τον εχει γνωρισει, για μενα ειναι ΑΤΥΧΟΣ!

σας περιμενουμε ολους!
 
Καλημέρα κύριοι, θα υπάρξει κάποια διοργάνωση αυτές τις μέρες; αν ναι, περισσότερες πληροφορίες που μπορώ να βρω; Για το μέρος, τις ώρες κτλ.
 
Γιάννη, αυτοί που έχουν μαλλιά βγάζουν φωτός.. Εμείς ινκόγνιτο...
 
Back
Top