Γενικά Υιοθεσία καναρινίτσας!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Georgina

PB Supporter
Εγγραφή
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
6.134
Πόλη
Αθήνα
Έχουμε την μεγάλη χαρά να σας ανακοινώσουμε την υιοθεσία μιας πανέμορφης κουκλίτσας, ( καναρινίτσας) από έναν πολύ καλό μας φίλο που μας την εμπιστεύτηκε! Σας ευχαριστούμε πολύ πολύ

Η άφιξή της εχθές το απόγευμα προκάλεσε μεγάλη αναστάτωση στα αρσενικά του σπιτιού που άρχισαν να την φλερτάρουν επίμονα!

Δείχνει ευπροσάρμοστη και ήρεμη και το μόνο πρόβλημα που θα αντιμετωπίσει θα είναι το ποιόν θα επιλέξει για να είναι ο μέλλων πατέρας των παιδιών της!

Εγώ πάλι έχω διπλή χαρά μιας και μετά από τόσα χρόνια θα ξαναέχω την χαρά να απολαύσω μαζί με τον γιό μου πλέον την όλη διαδικασία της αναπαραγωγής!
 
Να τη χαίρεστε και να απολαύσετε με το καλό την εμπειρία της αναπαραγωγής! Ευχαριστώ και εγώ το φίλο που σας την εμπιστεύτηκε. :)
 
Να τη χαιρεστε και... Εγω σου προτεινα... Να παρεις για ολους κοριτσακια!
 
Καλημερα giorgina..συμφωνω και εγω με τους υπολοιπους πρεπει να παρεις κ στα αλλα αρσενικα θυληκα γιατι μετα θα το γυρισουνε στο αλλιως...:24: να τα χαιρεσε καλη μου :D
 
Καλήμέρα Γεωργία.Άντε με το καλό. Σου εύχομαι ότι καλύτερο σε αυτόν τον συναρπαστικό δρόμο της αναπαραγωγής και σε εσένα αλλά προπάντων στον γιο σου.
 
Να τη χαίρεσε Τζωρτζίνα, καλούς απογόνους να σου δώσει, και καλά μαθήματα στο γιό σου!
 
να την χερεσε τζωρτζινα την μικρη με το καλο να δει και να μαθει και ο γιος σου την διαδικασια της αναπαραγωγης
 
Τζωρτζινα, να τη χαιρεσαι την καναριτσα... Να εισαι καλα που τη φιλοξενεις, κι αν σε διωξουν απο το σπιτι με χαρα να σε φιλοξενησω εγω!:D
 
Επιτέλους μπήκε μια άλλη γυναίκα μεταξύ ανάμεσα στους άνδρες σου και εσένα😱 (πάει το μονοπώλιο😛), να την χαίρεσαι Georgina μου ( και καλούς απογόνους)!
 
ωωω καλώς τη δέχτηκες georgina τη κυρία!άντε με το καλό να δούμε κ αυγουλάκια σε λίγο καιρό!
 
Μια καινούργια άφιξη προκαλεί πάντα μία χαρούμενη αναστάτωση. Να σου ζήσει λοιπόν η μόνη κυρία του κοπαδιού σου και γρήγορα να έχει και την γλυκιά αναμονή απογόνων.
 
Τελικά σε κατάφερε ο γιος σου να πάρεις και εσύ κανάρα.
Η σειρά μου να σου ευχηθώ καλορίζικη και καλούς απογόνους.
Όσο για το ζευγάρωμα, άσε την κανάρα να αποφασίσει ποιόν γαμπρό θέλει.
 
Back
Top