Γενικά Υπάρχει εκτροφέας Balcanica στο περιστέρι;

Νασαι καλα κ ευχαριστώ πολυ! Ειναι επαρχια αυτος! (Για αυτο ψαχνω απο εδω στην γειτονια μου κοντα, Περιστέρι, αιγαλεω, χαιδαρι) ευχαριστώ πολυ για το ενδιαφέρον!
 
Νασαι καλα κ ευχαριστώ κ παλι! Ψαχνω απο αθηνα για να μπορω να παω να το δω ο ιδιος! Να το παρατηρησω! Κ να ειμαι απολυτα σιγουρος για την επιλογη μου! Κ ενας ακόμα λογος ειναι οτι απο επαρχια. Θα ταλαιπωρηθεί για να ερθει Αθήνα, κ δν θα το ηθελα.
 
Γιωργο @Giorgos_finches o συγκεκριμενος εχει αδειασει τη Λαρισα απο καρδερινες... Δυστυχως...
Σοβαρά; Λέει ότι είναι εκτροφής και είδα εικόνες με δαχτυλίδι... Καλά που το πες τώρα πρέπει να φάει μια αναφορά...
 
Σοβαρά; Λέει ότι είναι εκτροφής και είδα εικόνες με δαχτυλίδι... Καλά που το πες τώρα πρέπει να φάει μια αναφορά...

Παιρνει απο φωλιες αυγα και καποια τα κανει αναπαραγωγη.
Γενικα πουλαει φωλιες απο καρδερινες, καρδερινες, αηδονια και πυρρουλες.

Ενα μελος εδω δικο μας που κανει αναπαραγωγη καρδερινας ειναι ο Φιλιππος @Nenkeren , βρισκεται στον Πειραια και εχω επισκεφθει την εκτροφη του.
 
Παιρνει απο φωλιες αυγα και καποια τα κανει αναπαραγωγη.
Γενικα πουλαει φωλιες απο καρδερινες, καρδερινες, αηδονια και πυρρουλες.
Εε τον... ας μην τον χαρακτηρίσω... στο τσακ να την πατήσουμε... ευτυχώς που το είπες
 
Να το ξερω για τον Πειραιά εχω ακουσει πολυ καλα λογια! Εχω στειλει κ προσωπικό μηνυμα! Αλλα ειναι κ η εποχη ζευγαρώματος τωρα! Κ δεν ειναι η καταληλη! Αναμονη λοιπον προς το παρον
 
Να το ξερω για τον Πειραιά εχω ακουσει πολυ καλα λογια! Εχω στειλει κ προσωπικό μηνυμα! Αλλα ειναι κ η εποχη ζευγαρώματος τωρα! Κ δεν ειναι η καταληλη! Αναμονη λοιπον προς το παρον


Η εποχη ειναι οντως κακη για να βρεις καρδερινα αλλα ειναι καλη ομως για να "κλεισεις" ενα πουλακι απο αυτα που προκειται να ερθουν.
Σου στελνω σε pm το FB του Φίλιππου για να ερθεις σε επαφη μαζι του πιο ευκολα.
 
Back
Top