Γενικά Υπαρχει αντιστοιχο προγραμα του zooeasy αλλα στα ελληνικα;

zantinos1

PB New Member
Εγγραφή
7 Μαϊ 2009
Μηνύματα
51
Πόλη
Γλυφάδα
καλησπερα σε ολους
παιδια μηπως ξερει καποιος να μου πει καποιο προγραμα αντιστοιχω του zooeasy αλλα να ειναι στα ελληνικα γιατι αυτο υπαρχει μονο στα γερμανικα και αγγλικα και με αυτες τις γλωσσες δεν τα παω καλα
ευχαριστω πολυ! 🙂
 
γρηγορη τα εχω δει αυτα και σε ευχαριστω που απαντησες τοσο γρηγορα
αλλα δεν βλεπω που8ενα για ελληνικο προγραμα
 
γρηγορη το κατεβασα το εκανα εγκατασταση αλλα δεν ειναι στα ελληνικα ειναι μονο αγγλικα και γερμανικα ελληνικα δεν υπαρχουν που8ενα σαν επιλογη σε ευχαριστω παντος
 
τι ειναι αυτο με λιγα λογια;

Είναι βάση δεδομένων διαχείρησης εκτροφής. Περνάμε τα ζευγάρια μέσα τους απογόνους τους και άλλα στοιχεία και έχουμε πλήρως όλα τα στοιχεία των πτηνών κτλ.
 
γρηγορη το κατεβασα το εκανα εγκατασταση αλλα δεν ειναι στα ελληνικα ειναι μονο αγγλικα και γερμανικα ελληνικα δεν υπαρχουν που8ενα σαν επιλογη σε ευχαριστω παντος

Δες και αυτό "http://codex-soft.gr/1/index.php?option=com_content&task=view&id=5&Itemid=4"
 
το Bird Watcher το εβαλα γρηγορη και ειναι ολα τα λεφτα
κριμα να ειναι demo θα το ψαξω και θα σου πω εντυπωσεις
σε ευχαριστω παρα πολυ
 
Το bird watcher το χρησιμοποιώ, είναι μια βάση δεδομένων πολύ εύχρηστη και βολική.
Βέβαια θέλει πολλή δουλεία ακόμα(σαν πρόγραμμα) για να καλύπτει της ανάγκες του καθενός μας, οι οποίες είναι διαφορετικές.
Ο κύριος που μίλησα όταν ήταν να το αγοράσω, πριν και μετά την αγορά, ήταν ευγενέστατος και πολύ εξυπηρετικός.
Σε κάποια συνομιλία που είχαμε μου ανέφερε ότι θα το αναβαθμίσει, τώρα δεν ξέρω.
Παντός είναι εύκολο και στα ελληνικά.
 
Back
Top