Γενικά Φανετο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης mapro
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

mapro

PB Member
Εγγραφή
2 Ιαν 2008
Μηνύματα
7
Πόλη
Αθήνα
εχω ενα φανετο το οποιο δεν λεει και πολλα πραγματα (πιθανον και τιποτα) ειναι περιπου ενος ετους και στο στηθος εχει λιγο κοκκιναδι μηπως μπορει καποιος να μου πει τη μπορει να συμβαινει και αν ξαναγορασω φανετο τη να προσεξω . Ευχαριστώ εκ των προτερων.:)
 
αγαπητε μαπρο,τα φανετα ειναι απο τα πουλια που τραγουδανε οταν ερθει η ωρα για ζευγαρωμα, το οτι εχει κοκινισει στο στηθος λιγακι σημαινει οτι αρχιζει και πυρωνει και σε λιγο θα αρχισει να τραγουδαει οποτε μην ανησυχεις
θα ηθελα να πω εδω οτι καλο θα εινα ινα αγοραζουμε πουλια που ξερουμε την αξια τους την φωνητικη κα ιοχι κατι που απλα μας αρεσει διοτι συντομα θα απογοητευτουμε οπως εσυ, την αλλη φορα κοιταξε να παρεις κατι αφου το ακουσεις η αφου εχεις καποια εγγυηση οτι θα πει κατι
 
Γεια σας φιλοι μου. Συμφωνο με τον φιλο Ελευθεριο και το δικο μου φανετακι οταν ειναι πυρωμενο χαλαει τον κοσμο τον υπολοιπο καιρο λιγα πραγματα. εμενα παντως ειναι κατακοκκινο στην κοιλια. Ωραιο πουλακι αλλα λιγο ανυσηχο.
 
Εκτροφη Φανετου

Υπαρχουν σιγουρα αρκετοι εκτροφεις που εκτρεφουν και σεν αγοραζουν απο Pet Shop πιασμενα πουλια απο την φυση και ειμαι σιγουρος οτι εαν ζητησετε την βοηθεια τους θα σας την δωσουν με χαρα.
Μην καταστρεφετε με τις ενεργειες σας (αγορα μη δακτυλιδωμενου )την ΦΥΣΗ εκτρεφετε ΜΗΝ καταστρεφετε.😕
 
Back
Top