Γενικά Φασούλι το φασούλι...

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Lefterhs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Lefterhs

PB Member
Εγγραφή
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Πόλη
Νέα Επιβάτες
Μια που είναι δύσκολοι καιροί, ό,τι μαζέψουμε κέρδος είναι! 🙂
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Δεν εχω ξαναδει πιο χαρισματικο πουλι:)
Ροκοπαιδο μου εσυ...
Τι γλυκας και πανεξυπνος που ειναι Θεε μου;
 
λευτερη γιατι κουνας την καμερα εεεε; 😛
την αλλη φορα πρεπει ο ροκο να βιντεοσκοπει κ συ να ασχολεισαι με το χρημα!

τεεεελειος ο μικρος μουρλο'κουκο'χρηματιστης :D
δυσκολοι καιροι ερχονται
συνεχιστε ακαθεκτοι...
 
Μαρακι μου δεν εχω λογια ΜΠΡΑΒΟ ΡΟΚΟ! Ετσι να μαθαινει και απο οικονομια να κανει και κομποδεμα! Καλα ειναι πανεξυπνος και υπακουος! Σε κοιταει στα ματια με λατρεια. Να τον χαιρεστε παιδια!
Αντε και υπουργος οικονομικων! 😀...
 
Εκτός από... αποταμιευτής είναι και συμφεροντολόγος όπως διαπιστώνετε! Αν δεν πάρει το κέρασμά του, δεν κάνει τίποτα! 🙂 Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
 
Καταπληκτικος ο Ροκο!
Μεσα στο πνευμα της εποχης...
Να χαιρεστε την παρεα του! 🙂
 
Απίστευτος, εκπληκτικός ο Ρόκο! Εντυπωσιακό, τι γλυκός που είναι έτσι που πηγαινοέρχεται υπακούοντας στην εντολή! Πανέξυπνος, τέλειος! Και επιμένει να πάρει την αμοιβή του, περιμένει το σποράκι του! Μπράβο σας παιδιά για την υπομονή στην εκπαίδευση!
 
Μου αρέσει που την πρώτη φορά που χύνετε τα κέρματα έχει ένα ύφος τύπου "όχι ρε γ* και τα μάζευα τόση ώρα!"! Πάντως δεν κουράζεται να τα μαζεύει, εφόσον βέβαια έχει "μίζα" στο ενδιάμεσο!
 
Μπραβο Ροκο! Μπραβο Μαρια! Μπραβο Λευτερη!
ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ- ΥΠΕΡΟΧΟΣ να σας ζησει!:D
 
τελιος! Ο ροκακος! Ετοιμας για τα φαναρια... Αν και δεν νομιζω να καταδεχτει... Μαλλον εσενα θα βγαλει στα φαναρια λευτερη γιατι θα γυρναει στο σπιτι και θα μαζευει ολα τα κερματα!
 
Είναι κάτι λιχουδιές σαν καραμελίτσες, φτιαγμένες ειδικά για παπαγάλους από διάφορα φρούτα. Η συγκεκριμένη είναι από φράουλα. Την κόβουμε μικρά κομματάκια και του δίνουμε! 🙂
 
Μαρία Λευτέρη να σας ζήσει!
Υπέροχος! Πανέξυπνος και πονηρός. Σε ποιον έμοιασε;
 
μαζευε και ας ειναι ρωγες.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
. σπαγγοραμενα πουλια!
 
Αχου το ζουζούνι μου τι κάνει... Τέλειος είναι! Να τον χαίρεστε παιδιά!
 
Back
Top