Γενικά Φοβαται μπαστουνι με τροφες

george98048

PB New Member
Εγγραφή
25 Μαϊ 2009
Μηνύματα
32
Πόλη
Ιωάννινα
του εβαλα χτες ενα μπαστουνι με τροφες και δεν το πλησιαζει. Καθεται στους χωρους που ειναι μακρια απο το μπαστουνι και ειναι εκδηλος ο φοβος του. Τι παιζει;
 
Το καναρινάκι γνωριζει τι ειναι καλο για την υγεία του και τί οχι:D

Προσπαθεί λοιπόν με τον τρόπο του να σου δειξει οτι πρέπει να το αφαιρέσεις, διότι το μπαστουνάκι αυτό περιέχει πολλά γλυκαντικά το οποία θα το παχύνουν και αν η χρηση είναι συνεχής, μακροπρόθεσμα θα το βλάψουν!

Αν οι σπόροι που του προσφέρεις είναι σε συσκευασμένοι και με ποικιλία, το στικάκι δεν του προσφέρει τιποτα περισσοτερο. Ισα ισα και κακό στην υγεια του κανεις και στην τσεπη σου
 
θα συμφονισω με την τζωρτζινα δεν υπαρχει λογος να τα χρησιμοπιουμε δεν προσφερουν απολιτως τιποτα στα πουλια μας, ειναι κατι που το εβαζα παντα κ εγω στα κλουβια μου μεχρι που εμαθα απο το φορουμ οτι εχουν παρατηριθει προβληματα παχισαρκειας σε πουλια που τα τρων μακροπροθεσμα
 
Το καναρινάκι γνωριζει τι ειναι καλο για την υγεία του και τί οχι:D

Προσπαθεί λοιπόν με τον τρόπο του να σου δειξει οτι πρέπει να το αφαιρέσεις, διότι το μπαστουνάκι αυτό περιέχει πολλά γλυκαντικά το οποία θα το παχύνουν και αν η χρηση είναι συνεχής, μακροπρόθεσμα θα το βλάψουν!

Αν οι σπόροι που του προσφέρεις είναι σε συσκευασμένοι και με ποικιλία, το στικάκι δεν του προσφέρει τιποτα περισσοτερο. Ισα ισα και κακό στην υγεια του κανεις και στην τσεπη σου
ΣΩΣΤΟΤΑΤΗ.
 
Εγώ πάντως το χρησιμοποιώ κατά την περίοδο της πτερόροιας (1-2 στικ.)


Σταματη θες να μας το εξηγησεις αυτο;Εννοω εχεις παρατηρησει οτι συγκεκριμενα εκεινη την περιοδο βοηθα σε κατι;
 
Back
Top