Διατροφή Φύραμα υγείας και τραγουδιού

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Georgina

PB Supporter
Εγγραφή
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
6.134
Πόλη
Αθήνα
Προσφατα μου συνεστησαν απο pet shop ενα διατροφικο συμπλήρωμα απαριτητο ( λεει) για την προκοπη των ωδικών πτηνων. Η συσκευασια αναφερει οτι κανει για όλα τα πουλια για όλες τις εποχες. Περιεχει:Διπυριτι, μοσχοκαρφι,Βιταμινες, μαρούλι, γαλακτουχο ζαχαρη, παπαρουνα, μουρουνολαδο, νιζερ, ορυκτα (σιδηρο). Επισης αναφερει οτι: Ενισχυει την ανθεκτικοτητα των πουλιων κατα πολλών ασθενειών οπως το κρυωμα- διαρροια-πτερρόροια (εκτος εποχης)-βραχναδα- σπασμοι. Δοσολογια: 1 κουτ. του γλυκου καθε μερα χωριστα.

Ειναι γεγονος οτι τα 3 καναρινακια μου κυριολεκτικα το καταβροχθιζουν. Διατηρω ομως καποιες επιφυλάξεις, μετα απο καποια συζητηση στο τσατ, σχετικα με τετοιου ειδους προιοντα. Ποια ειναι η γνωμη σας; Να συνεχισω να το δινω; Θα τους προσφερει κατι ουσιαστκο ή οχι;
 
Καλημερα!
Το σκευασμα... Μου φαινεται πολυ παχυντικο... Και μια κουταλια του γλυκου, ημερησιως κατα την γνωμη μου ειναι πολυ! Ασε που περιεχει και παπαρουνα! Και τι ακριβως ειναι η. Γαλακτουχα ζαχαρη;😱 Δεν το πετας καλυτερα! Θα μας τρελανουν.:D
 
καλησπερα τζορτζινα καλα κανεις και διατηρεις της επιφυλαξεις σου γιατι μπωρει να το τρωνε πολυ αλλα δεν ξερουμε αν τους κανει καλο η κακο εγω προσωπηκα δεν τους δεινω απο αυτα!
 
Back
Top