Χάθηκε Χάθηκε παπαγάλος κοκατίλ στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης

Nassos123

PB New Member
Εγγραφή
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
4
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Την Κυριακή 13/62021 ο παπαγάλος μου (κοκατιλ κίτρινο ανοιχτό) εφυγε από κλουβι το οποίο έπεσε κάτω και διαλύθηκε. Βρίσκομαι στην περιοχη Καλαμαριά Θεσσαλονικής κοντα στον πεζόδρομο στο υψος της Εθνικής τράπεζας αν κάποιος ξερει να βοηθησει θα μου έκανε μεγαλη χάρη δίνεται αμοιβη 70 ευρω
 
Καλό θα ήταν να δημοσιεύσεις φωτο και την περιοχή σου σε ομάδες στο facebook και από ότι έχω δει βοηθάει να βάλεις το κλουβί του έξω (δεν ξέρω άν μπορείς να το ξαναμαζέψεις με κάποιο τρόπο ή αν έχεις κάποιο άλλο) με ήχους δικούς του εάν έχεις ή ηχους κοκατίλ απο το youtube μήπως τους ακούσει και επιστρέψει. Εύχομαι σύντομα να μας πεις καλά νέα
 
Έβαλα καποιες αφισες στη γειτονια θα βάλω και το κλουβι στην πιλοτή αν και δεν ειμαι πολυ αισιόδοξος γιατί βρήκα κάποια φτερά μάλλον καποια γάτα του επιτεθηκε. Σε ευχαριστώ
 
ισως να βοηθησει αν φωναξεις και το ονομα του.. να ακουσει τη φωνη σου... ευχομαι να τον βρεις συντομα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Vada
Είναι ένας παπαγάλος κίτρινος εκεί που ξεκινάνε τα ταξί στη Χιλής, απέναντι από ένα προλογικό κέντρο ψιλά σε ένα δέντρο . Εύχομαι να είναι αυτο,ενημέρωσα και το almapet στη Κομνηνών.
[automerge]1627308269[/automerge]
Ποδολογικο κέντρο
 
Όταν λες εκεί που ξεκινάνε τα ταξί εννοείς από τη πλευρά της εκκλησίας? Γιατι δεν καταλαβα για ποιο δεντρο λες
 
Back
Top