Χάθηκε Χάθηκε παπαγάλος κοκατίλ στη Νεάπολη Λάρισας

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Toliscr7
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Toliscr7

PB Member
Εγγραφή
22 Αυγ 2020
Μηνύματα
571
Πόλη
Λάρισα
Καλησπέρα σε όλους χάθηκε ο Ζήκος το κοκατιλ μου Στην Νεάπολη Λάρισας οποίος είναι από Λάρισα και τον δει στην Νεάπολη Λάρισας ας μου στείλει μύνημα είναι αυτουνου του χρώματος
[automerge]1628601123[/automerge]
Δεν φέρει δαχτυλίδι στα πόδια του
 

Συνημμένα

  • papagaloi-cockatiels-2.webp
    papagaloi-cockatiels-2.webp
    32 KB · Προβολές: 20
Έλειπα όλην την ημέρα και όταν γύρισα βρήκα την πόρτα του κλουβιου ανοιχτή και το ένα από τα δύο κοκατιλ ήταν μέσα στο κλουβί
 
Βγάλε αύριο το κλουβί στο μπαλκόνι (αν είναι εφικτό) και βάλε ήχους από κοκατιλ να παίζουν στο κινητό σου (αν δεν κελαηδεί το δεύτερο σου) υπάρχουν περιπτώσεις που ξανά γύρισαν.
 
Μάλιστα υπάρχουν περιπτώσεις που γυριζουν όπως ακριβώς είχε συμβεί και σε εμένα. Μάλιστα δεν είχα κάνει καμία προσπαθεί να επιστρέψει ούτε αγγελίες ούτε ενημερώσεις στα πετ σοπ και στους γύρω κατοίκους ούτε καν ήχους παπαγάλων στο κινητό. Μετά από 2 μέρες την είδα να πετάει πάνω απ την αυλη του σπιτιού μου. Δεν θα σας κουράσω τώρα λέγοντας όλη την ιστορία!
Εύχομαι με όλη μου την καρδιά να βρεθεί!
 
@Tony Forpus η πόρτα είναι σαν πορτακι που για να ασφαλίσει έχει μια βέργα σίδερου
[automerge]1628630025[/automerge]
@Ιωάννης 2021 εμένα το κακό είναι ότι κοντά στο σπίτι μου έχει δασάκι και δεν ξέρω αν θα ξαναγυρίσει
[automerge]1628630082[/automerge]
@Panosfros κελαηδαει απλά το θέμα είναι ότι λείπω σχεδόν όλη την ημέρα μπορεί να το βγάλω μήπως από το μεσημέρι και μετά
 
Προσοχή παιδιά βρίσκουν τρόπους αυτά και βγαίνουν από παντού.
 
  • Like
Αντιδράσεις: marapo
@Ιωάννης 2021 Δυστυχώς το οετ σοπ και το κτηνιατρείο που έχω στην γειτονιά μου είναι κλειστά λόγο δεκαπενταύγουστου
[automerge]1628676915[/automerge]
@HxC εμένα βρήκε μια μικρή τρύπα όπου έχει χωράει Μπατζι και την έκανε από κει
 
  • Sad
Αντιδράσεις: HxC
Back
Top