Γενικά Χάρης, ο μπαμπάς της Ελπίδας και τα αδελφάκια της

Dimitris.P

PB Member
Εγγραφή
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.993
Πόλη
Πειραιάς
καλημέρα φίλοι μου!
αυτός είναι ο Χάρης,ένα πολύ καλό κίτρινο σκουφάτο Ελληνικό(03/2014), ο οποίος πέρυσι ζευγάρωσε με την Χαρά(gloster consort) και ο καρπός του παράφορου αυτού έρωτα είναι τα τρία μικρά που βλέπετε στην φωτό, συν ενα ακόμη(δυδυμο με αυτό της φωτό αριστερά)που μας το έσκασε.. Δυστυχώς!
 

Συνημμένα

  • 20150606_133144-1-1.webp
    20150606_133144-1-1.webp
    9,8 KB · Προβολές: 64
  • 20150806_111638-1.webp
    20150806_111638-1.webp
    13,3 KB · Προβολές: 67
καλημέρα φίλοι μου!
αυτός είναι ο Χάρης,ένα πολύ καλό κίτρινο σκουφάτο Ελληνικό(03/2014), ο οποίος πέρυσι ζευγάρωσε με την Χαρά(gloster consort) και ο καρπός του παράφορου αυτού έρωτα είναι τα τρία μικρά που βλέπετε στην φωτό, συν ενα ακόμη(δυδυμο με αυτό της φωτό αριστερά)που μας το έσκασε.. Δυστυχώς!
Στον μπαμπά τους έμοιασαν όλα! Φτου φτου! Να τα χαίρεσαι Δημήτρη μου! Ο φυγάς είναι δλδ ίδιος ο μπαμπάς;
 
Στον μπαμπά τους έμοιασαν όλα! Φτου φτου! Να τα χαίρεσαι Δημήτρη μου! Ο φυγάς είναι δλδ ίδιος ο μπαμπάς;
σόρρυ.. Δικό μου λάθος, Αλίκη.. Ο φυγάς ήταν ίδιος με το 1ο μικρό από αριστερά όπως βλέπεις την φωτό των μικρών!
 
Άρα μόνο η Ελπίδα είναι ίδια ο μπαμπάς! :D
ακριβώς Αλίκη μου. Γι αυτό και ''ζαχαρώνω'' το τρελό αγόρι που ακούει στο όνομα Αγγελος!
χιχιχι! Πλάκα κάνω.. Αλλά είναι τρομερός!
 
ακριβώς Αλίκη μου. Γι αυτό και ''ζαχαρώνω'' το τρελό αγόρι που ακούει στο όνομα Αγγελος!
χιχιχι! Πλάκα κάνω.. Αλλά είναι τρομερός!
Τον έβαλα πέρσι με θηλυκιά και δεν έκανε τίποτα... Ακόμα δεν έχει ξυπνήσει το ένστικτο του νομίζω.. 😛 Μωρέ αν το χε θα στον έδινα να την βατέψει μόνο και να μεγαλώσουν τα μικρά και μετά πάλι πίσω σε μένα! Και αυτό γίνεται! 😉
 
να τα χαιρεσαι τα μικρουλια σου ειναι πολυ ομορφα Δημητρη
 
Back
Top