Γενικά Χαδάκια με τον Πιπίκο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης theo40gr
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

theo40gr

PB Member
Εγγραφή
25 Μαρ 2008
Μηνύματα
708
Πόλη
Πειραιάς
το μεσημερι ξαπλωσε στη παλαμη μου και συνεχισε τοπαιχνιδι του..
επειδη μου φανηκε πολυ τρυφερο ειπα να σας το δειξω

[YOUTUBE=jXftHEcTX1A]Χαδακια με τον Πιπικο[/MEDIA]
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Καταπληκτικός όπως πάντα ο Πιπίκος Θόδωρε! Και τελικά, πολύ χαδιάρης! Να χαίρεσαι πάντα μ' αυτόν τον όμορφο τρόπο την παρέα του κι εκείνος τη δική σου!
 
Αν και δεν μπορεσα να το δω ολο λογω ενος προβληματος που χω με τον υπολογιστη ο Πιπικος δινει ρεστα. Ξαπλα κι ετσι..:D

Καμια μπυρα πινει η την εκοψε;😛
 
Αρχοντας ο Πιπικος! Επρεπε να βαλεις καποιον να του κανει και αερα απο πανω! Οντως πολυ τρυφερη σκηνη! Παντα τετοιες ομορφες στιγμες να εχετε!
 
μηπως δεν ειναι και τοσο καλο το οτι παιζει με αναπτηρα;
πρωτον για την πετρα που εχει και δευτερον δεν νομιζω οτι του ειναι δυσκολο να τον τρυπησει κιολας.
απλα μια ερωτηση εκανα γιατι μ φανηκε ολιγον τι ριψοκινδυνο

φιλικα Γιωργος
 
Γλυκουλης και ανετος με τον φακο οπως παντα ο Πιπικος! Πειραζει, να ρωτησω ομως Θοδωρη αν εχεις χρονο να τον βγαζεις συχνα στο φως, στον ηλιο και πως αντιδρα εκει;Υπεροχα θα ηταν να τον βλεπαμε!
 
πολυ ωραιος ο πιπικος! Να προσεχεις μην σου αναψει... Καμμια φωτια με τους αναπτηρες που παιζει 😀!
σε ευχαριστουμε που το μοιραστηκες μαζι μας
 
Αξιολατρευτος ο Πιπικος!
Πολυ ωραια και τρυφερη στιγμη, μακαρι να το κανει και ο δικος μου αυτο χιχιχιχι
 
Γλυκουλης και ανετος με τον φακο οπως παντα ο Πιπικος! Πειραζει, να ρωτησω ομως Θοδωρη αν εχεις χρονο να τον βγαζεις συχνα στο φως, στον ηλιο και πως αντιδρα εκει;Υπεροχα θα ηταν να τον βλεπαμε!
οταν τον βγαζω στο μπαλκονι χαλα τον κοσμο απο τις φωνες
σφυριζει οταν βλεπει κανενα να περνα.. Βριζει οταν κανει καποιος φασαρια.. Πχ οταν περνα ενας ψαρας του τα χωνει.. Και γενικα γινεται μια σοβαρη βαβουρα σε ακτινα 2 τετραγωνων.. Οποτε αποφευγω να τον αφηνω πολυ στο μπαλκονι για να μην ενοχλω.. Και για το λογο του οτι η περιοχη εχει πολλα περιστερια μη τυχων και κολησει καμια ασθενεια
 
Ε, 'οχι και να ενοχλεί! Φαντάζομαι πως θα είναι η μασκότ της γειτονιάς! Να τον ακούσω να τα χώνει και στον ψαρά και τί στον κόσμο!

Οσο για τις ασθένειες καλα κάνεις και προσέχεις! Φυλαγε τον Πιπίκο σαν τα ματια σου!
 
Πραγματικα ειναι πολυ τρυφερη αυτη στιγμη του παιχνιδιου του Πιπικου! Να τον χαιρεσαι Θοδωρη
😉 Κι'εγω, δεν θεωρω τον αναπτηρα καταλληλο ως παιχνιδι
 
οταν τον βγαζω στο μπαλκονι χαλα τον κοσμο απο τις φωνες
σφυριζει οταν βλεπει κανενα να περνα.. Βριζει οταν κανει καποιος φασαρια.. Πχ οταν περνα ενας ψαρας του τα χωνει.. Και γενικα γινεται μια σοβαρη βαβουρα σε ακτινα 2 τετραγωνων.. Οποτε αποφευγω να τον αφηνω πολυ στο μπαλκονι για να μην ενοχλω.. Και για το λογο του οτι η περιοχη εχει πολλα περιστερια μη τυχων και κολησει καμια ασθενεια
Χααα! Καταλαβα.. Τον παιρνεις και φευγετε για πιο ανοιχτους οριζοντες τοτε! 🙂 Προς το παρον κινδυνευουμε οι υπολοιποι. Θελουμε και μεις καποιον σαν τον Πιπικο να τα χωνει σε ολους τους ψαραδες!
 
Πολυ ομορφος ο Πιπικος και φαινεται πολυ χαρουμενος! :D

Για τον αναπτηρα τα ειπαν κι οι αλλοι και συμφωνω οτι κι εγω θα ανησυχουσα, για το υγραεριο περισσοτερο. :)
 
ευχαριστω για τα καλα σας λογια.. Ο αναπτηρας ειναι αδειος και ειναι
πολυ δυσκολο να βγαλει την πετρα απο τον συγκεκριμενο.. Παντα ειμαι
μπροστα οταν παιζει με αυτον και συνηθως του τον κραταω απο την κατω
πλευρα και αυτος πεδευεται να μου τον παρει και να τον γυρισει αναποδα για
να διαλυσει οτι το μεταλικο εχει επειδη οπως ολοι οι παπαγαλοι και αυτος πιστευει πως ειναι περιτα..
 
Back
Top