Χαρίζω Χαρίζεται Αλεξανδρινός

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης MYRTOKAD
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

MYRTOKAD

PB New Member
Εγγραφή
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα σας. Αναγαζομαστε να δώσουμε τον αλεξανδρινό μας για προσωπικούς λόγους είναι αρσενικός και θέλουμε να πάει σε καλά χέρια. Στείλτε μου για πληροφορίες
Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα, έκανα το ίδιο για την δικιά μου. Την χάρισα σε καποιον που έιχε αρσενικό και αποσο βλέπω στο φβ περνάει πολύ καλά!
Εύχομαι το ίδιο και σε σένα να πάει σε καλά χέρια
Αν θες γράψε ηλικία, παραξενιές και φώτο αν έχεις😊
 
@takis1964 σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την απαντηση σας είναι σαν ανακούφιση για μένα. Δυσκολευτηκα να πάρω την απόφαση αυτή αλλά βλέπω ότι δεν καταφέρνουμε να τον κάνουμε πια χαρούμενο. Θα ανεβάσω αύριο φωτογραφίες και πληροφορίες. Να είσαστε καλά!
 
Καλησπερα σας. Αναγαζομαστε να δώσουμε τον αλεξανδρινό μας για προσωπικούς λόγους είναι αρσενικός και θέλουμε να πάει σε καλά χέρια. Στείλτε μου για πληροφορίες
Ευχαριστώ

καλησπέρα, έχω θηλυκό 2 χρονών, θα ήταν χαρά μου να του βρω παρεα.

Ορίστε η νύφη Μυρτώ. Αν σε ενδιαφέρει το "συνοικέσιο", στείλε μου μήνυμα
 

Συνημμένα

  • 281122_7286.webp
    281122_7286.webp
    68,2 KB · Προβολές: 39
Καλησπέρα σας. Ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον δεν περίμενα άμεσα ανταπόκριση . Θα επιστρέψω με φωτογραφίες και πληροφορίες. Ο παπαγάλος είναι της μητέρας μου η οποία λείπει σε νησί. Τον παπαγαλο τον έχω εγώ γιαυτό και καθυστερώ τη διαδικασία. Η οποία είναι λίγο επίπονη για το αν κάνω το σωστό. Περιμένω λοιπόν να επιστρεψει σε ένα μήνα για να αναζητήσουμε τον κατάλληλο. Ευχαριστώ πολύ
 
Καλησπέρα σας. Ευχαριστώ πολύ όλους για το ενδιαφέρον δεν περίμενα άμεσα ανταπόκριση . Θα επιστρέψω με φωτογραφίες και πληροφορίες. Ο παπαγάλος είναι της μητέρας μου η οποία λείπει σε νησί. Τον παπαγαλο τον έχω εγώ γιαυτό και καθυστερώ τη διαδικασία. Η οποία είναι λίγο επίπονη για το αν κάνω το σωστό. Περιμένω λοιπόν να επιστρεψει σε ένα μήνα για να αναζητήσουμε τον κατάλληλο. Ευχαριστώ πολύ
Καλημέρα, οκ. Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά, ενημέρωσε με, ακόμα και για αγορά του.
 
Καλησπέρα σου, με ενδιαφέρει κ εμένα η άγορα του συγκεκριμένου πτηνού. Εάν και εφόσον είναι ενήλικο. Υπάρχουν 2 θηλυκες αζευγαρωτες οι οποιες γεννούν χωρις αρσενικους. επομένως με ενδιαφέρουν 2 αρσενικοι. Ο δικος σου μια και δεν έχω βρει άλλη θηλυκια θα διαλέξει πρωτος το ταίρι του ☺️☺️☺️☺️ΔΕΝ θα καταλήξει σε ένα σαλόνι αλλά σε ενα τεράστιο εκτροφείο.. με σκοπό την αναπαραγωγή του. Επομένως αυστηρά και μόνο η αγορά του πτηνού με ενδιαφέρει και εννοείται οποιαδήποτε στιγμή θελήσεις θα έχεις ένα νεοσσο.
Έκτος εάν θέλεις ζακο ☺️☺️☺️☺️
 
Back
Top