ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζεται αρσενικό ringneck 20 χρονών

Eνδιαφερομαι για τον παπαγαλακο σου! Μενω Λαμια. Σκοπευω να του προσφερω το καταλληλο περιβαλλον και αμετρητη αγαπη! Ειναι και εξημερομενος σωστα;
 
Πες πρωτα σε πια περιοχη μενεις για να ξερουν αυτοι που συμμετεχουν στο θεμα.
 
Πες πρωτα σε πια περιοχη μενεις για να ξερουν αυτοι που συμμετεχουν στο θεμα.

Γραφει στις πληροφοριες κατω απο το αβαταρ. 😉 Αν και η αναφορα της ακριβους τοποθεσιας ισως να ηταν κατατοπιστικοτερη για την αγγελια.
 
Μακροχωρι μένω δίπλα στην βεροια

Eνδιαφερομαι για τον παπαγαλακο σου! Μενω Λαμια. Σκοπευω να του προσφερω το καταλληλο περιβαλλον και αμετρητη αγαπη! Ειναι και εξημερομενος σωστα;
ναι! φυσικά και ειναι εξημερωμένος επίσης λατρευει τις γυναίκες! Γιατι με τους αντρες ειχε μαλλον κακές εμπειρίες πριν τον πάρω εγω . ειναι μαθημενος να περπατάει και ελευθερος στο σπιτι! Δεν μιλάει αλλα προσπαθεί να μιμείται ήχους!

αυτος ειναι ο Ντινος

WP_000148.webp
 
Αχουυυ τι ομορφουλης! Λοιπον τι πρεπει να κανω για να τον υιοθετισω; Τον εχουμε λατρεψει μονο και μονο απο τις φωτογραφιες! Φανταζεσαι απο κοντα! Που θες αν ειναι να συνατηθουμε; Εγω παντως μενω Λαμια. Θα περασεις απο Λαμια καμια φορα για Αθηνα και τετοια αλλιως τι μπορουμε να κανουμε;
 
Εμένα αυτό το πουλάκι γιατί μου μοιάζει για αλεξανδρινό;
 
ενδιαφερομαι και γω. Προσφατα απεκτησα μια θυληκη αλλα δεν βρισκω ταιρι. Οσα βρηκα ειναι μικρα σε ηλικια. Αν αποφασισεις να τον παρω θα περναει τελεια!
 
καλησπέρα σου ήθελα να ρωτήσω αν ισχύει ακόμα η αγγελία και αν ναι να σου πω ότι ενδιαφέρομαι έχω cackatiel και θα ήθελα έναν παπαγάλο ακόμα για να του κρατάει παρέα. Γενικά έχω ιδιαίτερη σχέση με τα ζώα οποτε θα είναι σε καλά χερια. Αν δεν τον έχεις δώσει διατίθεμαι να έρθω να τον πάρω ονομάζομαι φίλιππος από θεσσαλονίκη θα περιμένω τηλ σου αν θέλεις να μου τον δώσεις 69χχχχχχχχ. σαββατοκύριακα έχω δυνατότητα να έρθω μονο
 
Back
Top