Χαρίζεται γατούλα

nasosKE_30

PB Member
Εγγραφή
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
778
Πόλη
Νέα Σμύρνη
βρεθηκε η παρακάτω γάτα η οποια πρεπει να ειναι απο σπιτι και οχι του δρόμου.
ειναι υπερβολικα ημερη χαδιαρα και παιχνιδιαρα.
ειναι εξικοιωμενη με τους ανθρώπους και προσαρμοζεται αμεσος οπουδηποτε.
ηλικιακα δεν ειναι ουτε μικρο γατακι ουτε γατα κανονικη αρα κατι ενδιαμεσο, δεν ειμαι και ειδικός.
οποιος την θελει την παιρνει η οποιος ξερει καποιον γνωστό του που μπορει να την θέλει τον ρωταει.
 

Συνημμένα

  • 1.webp
    1.webp
    13,4 KB · Προβολές: 41
  • 2.webp
    2.webp
    16,4 KB · Προβολές: 35
Nάσο βάλε, αν θες, και μια αναγγελία στο MyCat. Πρώτον για να βρει πιο γρήγορα σπίτι η γατούλα και δεύτερον αν κάποιος την έχει χάσει μήπως έχει βάλει αναγγελία εκεί ή μήπως δει την αναγγελία σου εκεί και τη βρει.
 
mairi μηπως εισαι εσυ γραμμενη στο mycat για να μη γραφομαι και εγω;
αν ναι κανε εσυ ενα κοπυ παστε την αγγελια και να σου δοσω και κανεναν τηλ, αν δεν σου ειναι κόπος!

στις αγγελιες δεν επρεπε να ειναι αυτη εδω γιατι μπηκε στη συζητηση;
 
mairi μηπως εισαι εσυ γραμμενη στο mycat για να μη γραφομαι και εγω;
αν ναι κανε εσυ ενα κοπυ παστε την αγγελια και να σου δοσω και κανεναν τηλ, αν δεν σου ειναι κόπος!

στις αγγελιες δεν επρεπε να ειναι αυτη εδω γιατι μπηκε στη συζητηση;
Νάσο στείλε μου με pm τα τηλέφωνα και ότι όλο έχεις, και θα βάλω εγω αναγγελία στο MyCat που είμαι μέλος. Οχι βέβαια δεν μου είναι κόπος να βοηθήσω μια ψυχούλα να βρει το σπίτι της ή ένα άλλο ζεστό σπιτικό. 😉
 
στις αγγελιες δεν επρεπε να ειναι αυτη εδω γιατι μπηκε στη συζητηση;

Γιατί δεν αφορά τα πουλιά. :)

Έχετε επιπλέον πουλιά από αυτά που μπορείτε να φροντίσετε και θέλετε να χαρίσετε κάποιο/α στα υπόλοιπα μέλη μας ή θέλετε να ανταλλάξετε κάποια από αυτά με πουλιά άλλης ράτσας; Παρακαλούμε διαβάστε με προσοχή τους Όρους και τις Προϋποθέσεις για τη χρήση του forum των αγγελιών πριν το χρησιμοποιήσετε.
 
αν θες στειντω και σε εμανα να το βαλω σε ενα σκυλοφορουμ που εχει και ενοτητα για γατες το ourdogs!

με ενα τηλ ή με ενα e-mail για να σε παρει οποιος ενδιαφερετε!
 
Νάσο, σήμερα, έβαλα την αναγγελία στο mycat για την γατούλα, μαζί με τις φωτογραφίες της. Εχε το νου σου. Πιστεύω να βρει γρήγορα το σπίτι της ή ένα άλλο σπιτικο που να την φροντίζει για το υπόλοιπο της ζωής της.
 
Back
Top