Χαρίζω Χαρίζεται εξοπλισμός κλουβιών (πατήθρες - ταΐστρες)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης TZANNSPY
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

TZANNSPY

PB Member
Εγγραφή
25 Σεπ 2016
Μηνύματα
1.707
Πόλη
Άγιος Δημήτριος
Ότι γράφει ο τίτλος, δίνω μερικές ταίστρες (16 τμχ) και διάφορες πατήθρες ξύλινες και πλαστικές (~60 τμχ).
Καλό αλλά όχι απαραίτητο θα ήταν να τα μοιραστούν 2-3 άτομα, διαφορετικά τα παίρνει ο πρώτος που θα δηλώσει ενδιαφέρον.
Όλα πεντακάθαρα και φρεσκοπλυμένα...
Παραλαβή από τον χώρο μου και γύρω περιοχές...

3.webp 1.webp rsz_22.webp
 
Γιατί δίνεις τόσο μεγάλο εξοπλισμό αν επιτρέπεται; Πράγματι καθαρα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ianos
Γιατί δίνεις τόσο μεγάλο εξοπλισμό αν επιτρέπεται; Πράγματι καθαρα.

Γιατι τα εχω διπλα και τριδιπλα και ενω εμενα μου πιανουν χωρο σε καποιον αλλο μπορει να φανουν χρησιμα.
 
Καλησπέρα, να ενημερώσω πως μόλις σήμερα τα έδωσα στον φίλο fotis71 ...

ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ θα σε μαλώσω, τουλάχιστον εσύ έχεις και το τηλέφωνο μου, έπρεπε να με καλέσεις αν χρειαζόσουν κάτι να στο κρατούσα...
 
μπραβο σας για την ομορφη κινηση... Ενδιαφέρομαι για λιγο από όλα... Είμαι εκτος αθηνων... Ευχαριστώ εκ των προτερων... (τα εξοδα αποστολης ενοειται).
 
μπραβο σας για την ομορφη κινηση... Ενδιαφέρομαι για λιγο από όλα... Είμαι εκτος αθηνων... Ευχαριστώ εκ των προτερων... (τα εξοδα αποστολης ενοειται).
Αν διαβάσεις παραπάνω αναφέρεται ότι ο εξοπλισμός έχει δοθεί
Καλησπέρα, να ενημερώσω πως μόλις σήμερα τα έδωσα στον φίλο fotis71 ...
 
μπραβο σας για την ομορφη κινηση... Ενδιαφέρομαι για λιγο από όλα... Είμαι εκτος αθηνων... Ευχαριστώ εκ των προτερων... (τα εξοδα αποστολης ενοειται).
Κυρία τονια εδώ είμαστε φόρουμ που συζητάει ανταλλάσσει απόψεις για το χόμπι μας ασχολούμαστε με οκά τα πτηνά και προσπαθούμε να γίνουμε καλύτεροι και ν μαθαίνουμε όλο και περισσότερα βοηθάμε όσο μπορούμε!
Έχω δυο μνμ σας ένα ήταν σε μια αγγελία που χάριζαν περιστέρια παπαγαλάκια. Και εσείς ζητάτε να σας χαρίσουν εδώ ο φίλος με μια γενναιόδωρη κίνηση χαρίζει εξοπλισμό πάλι ζητατε το ίδιο να σας χαρίσουν! Πρώτον δεν μας έχετε συστηθεί δεύτερον εδώ για μα χαρίσουμε κάτι πρέπει ν αποκτηθεί μια τυπική εμπιστοσύνη μεταξύ μας και δεν είναι είμαστε ότι να ναι! Δεν γίνομαι προσβλητικός αλλά το φόρουμ έχει κανόνες λειτουργίας δεν νομίζω πως έχετε διάθεση να μάθετε να συζήτησετε για κάτι το μόνο μέλημα είναι μα σας χαρίσουν κάτι Τουλάχιστον αυτό έχω προσέξει εγώ! Δεν είναι καν συντονιστής του φόρουμ είμαι ένα απλά μέλος αλλά είμαι με το δίκιο και το καλό του φόρουμ εδώ μέσα είμαστε ένα σχολείο μια παρέα βοηθάμε και μας βοηθάνε για να γίνει αυτό πρέπει να σας γνωρίσουμε(φιλικά Πάνος)
 
Back
Top