ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζεται θηλυκό καναρίνι με το κλουβάκι της

aggelosstr

PB New Member
Εγγραφή
27 Φεβ 2014
Μηνύματα
67
Πόλη
Αθήνα
Χαρίζω θυληκό καναρίνι με το κλουβάκι της! Είναι υγιέστατη!
 

Συνημμένα

  • φωτογραφία(6).webp
    φωτογραφία(6).webp
    14,2 KB · Προβολές: 314
  • φωτογραφία(7).webp
    φωτογραφία(7).webp
    14,6 KB · Προβολές: 196
  • φωτογραφία(8).webp
    φωτογραφία(8).webp
    14,8 KB · Προβολές: 188
Πολύ όμορφο κοριτσάκι!
Γιατί το χαρίζεις αν επιτρέπεται; Θα σταματήσεις ν' ασχολείσαι;
 
Είναι μια κούκλα σε ευχαριστώ! Δυστυχώς μετακομίζω σε διαμέρισμα μικρό που ο χώρος είναι μικρός! Και ήδη έχω πάρα πολλά κλουβιά και το καθένα μόνο του και θέλω πριν φύγω να χαρίσω κάποια σε ανθρώπους όπως εδώ σε εσάς που ξέρω πόσο αγαπάτε τα καναρίνια! Θα συνεχίσω όμως να ασχολούμαι γιατί θα κρατήσω εννοείται μερικά από τα καναρίνια μου! 🙂

πολυ ομορφη
Σε ευχαριστώ πολύ Αγγελική να σαι καλά! 🙂
 
Μπράβο Άγγελε!Γιατί δεν τα χαρίζεις μαζί αφού είναι και ζευγαράκι από ότι κατάλαβα;
 
Θα (τολμήσω) να δηλώσω ενδιαφέρον, μιας και έχω ένα αρσενικό καναρίνι και ψάχνω θηλυκό να του κάνει παρέα.
 
Μπράβο Άγγελε!Γιατί δεν τα χαρίζεις μαζί αφού είναι και ζευγαράκι από ότι κατάλαβα;
Σε ευχαριστώ πολύ Βασίλη, να είσαι καλά! Όχι δεν είναι ζευγάρι και δυστυχώς αυτά τα δύο μαζί ποτέ δεν έκαναν! Για αυτό κ τα χαρίζω μεμονομένα!
 
Θα (τολμήσω) να δηλώσω ενδιαφέρον, μιας και έχω ένα αρσενικό καναρίνι και ψάχνω θηλυκό να του κάνει παρέα.
Καλημέρα Ανδρέα! Αν ενδιαφέρεσαι, στείλε μου προσωπικό μύνημα να συζητήσουμε!
 
Πολυ ομορφη και πολυ ωραιο το φτερωμα της, πρωτη φορα βλεπω τοσο εντονο κιτρινο χρωμα σε καναρινι! 😛
 
Άγγελε καλημέρα αν για διάφορους λόγους δεν γενη το (προξενιο) με τον Ανδρέα θα με ενδιέφερε
 
Καλησπέρα με ενδιαφέρει αν το δίνεις ακόμα
 
Να ενημερώσω καταρχήν ότι παραιτήθηκα από το θηλυκό καναρίνι μιας και ο φίλτατος aggelostr μου χάρισε ένα αρσενικό καναρίνι.
Θέλω να τον ευχαριστήσω θερμά ! Πολλά respect
 
Να ενημερώσω καταρχήν ότι παραιτήθηκα από το θηλυκό καναρίνι μιας και ο φίλτατος aggelostr μου χάρισε ένα αρσενικό καναρίνι.
Θέλω να τον ευχαριστήσω θερμά ! Πολλά respect
Να σαι καλά φίλε μου Ανδρέα! Σε ευχαριστώ πολύ κ εγώ ! Χάρηκα πολύ που το έδωσα σε εσένα το καναρίνι!
 
Δηλωνω κι εγω ενδιαφερον για οτι καναρινι εχετε αγαπη να μας χαρισετε. Ειμαστε ομως Θεσσαλονίκη, δεν ξερω αν ταιριαζει!
 
Back
Top